Kasutusjuhend Adler AD 4478 Piimavahustaja

Kas vajate oma toote (Adler AD 4478 Piimavahustaja) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 2.71 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Adler AD 4478 Piimavahustaja, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Adler)?
Jah Nr
100%
0%
1 hääl

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Piim ei vahusta korralikult, miks see nii on? Kontrollitud
Võimalik, et piimavahustajat ei puhastatud pärast varasemat kasutamist korralikult. Vanad jäägid võivad takistada piima korralikku vahutamist. Sõltuvalt seadmest võib piimas alati olla osa, mis ei vahusta. See on normaalne.

Sellest oli abi (219)
Millist piima saan piimavahustajas kasutada? Kontrollitud
Põhimõtteliselt võib kasutada kõiki piimaliike, millele pole lisatud maitset ega suhkrut, isegi sojapiima. Parima vahustatud piima saamiseks on piimas olevad valgud olulised. Need valgud degenereeruvad, kui piim on seisnud või mõnda aega avatud. Alati on parem kasutada piima värskelt avatud pakendist.

Sellest oli abi (168)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Kirsten poulsen 13-07-2021
Ostsin just adleri piimavahustaja ad4478 piim ei vahuta

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Kasutusjuhend Adler AD 4478 Piimavahustaja