Kasutusjuhend AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur

Kas vajate oma toote (AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 7.36 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega AL-KO. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk AL-KO
Mudel GS 3,7 Li Multicutter
Kategooria Hekilõikurid
Faili tüüp PDF
Faili suurus 7.36 MB

Kõik AL-KO Hekilõikurid kasutusjuhendid
Veel Hekilõikurid käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas ma tean, et mu hekilõikur on nüri? Kontrollitud
Kui lõikamise asemel tõmmatakse oksi, on hekilõikur nüri ja vajab teritamist.

Sellest oli abi (255) Loe rohkem
Kuidas ma saan oma hekilõikuri teri teritada? Kontrollitud
Hekilõikuri terade teritamine on tööriista jõudluse ja tõhususe säilitamiseks oluline. Terade teritamiseks vajate viili või terituskivi, mis on spetsiaalselt ette nähtud teie hekilõikuri teratüübi jaoks.

Sellest oli abi (127) Loe rohkem
Kuidas ma saan oma hekilõikuri labasid määrida? Kontrollitud
Hekilõikuri terade määrimine aitab vähendada hõõrdumist ja kulumist, pikendades tööriista eluiga. Kasutage kvaliteetset määrdeõli, mis on spetsiaalselt loodud hekilõikurite jaoks ja kandke pärast iga kasutuskorda väike kogus teradele.

Sellest oli abi (49) Loe rohkem
Kuidas vältida rooste tekkimist oma hekilõikuri teradele? Kontrollitud
Rooste võib kahjustada teie hekilõikuri teri, vähendades nende jõudlust ja eluiga. Rooste vältimiseks puhastage ja kuivatage lõiketerad põhjalikult pärast iga kasutamist ning hoidke neid kuivas ja puhtas kohas. Samuti võite kaaluda teradele enne nende hoiustamist kaitsva katte (nt õli või roostetõkkeaine) kandmist.

Sellest oli abi (29) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Kasutusjuhend AL-KO GS 3,7 Li Multicutter Hekilõikur