Kasutusjuhendid Nedis Kaasaskantavad laadijad

Allpool on kirjas kõik kategooria Nedis Kaasaskantavad laadijad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui kaua võtab kaasaskantava laadija täielik laadimine aega? Kontrollitud
See sõltub mudelist ja võimsusest, kuid üldiselt on kaasaskantavate laadijate laadimine toitepistikupesaga ühendamisel kiirem kui siis, kui see ühendatakse seadmega USB kaudu.

Sellest oli abi (393)
Kas on normaalne, et tuli vilgub laadimise ajal? Kontrollitud
Jah, enamiku kaasaskantavate laadijate puhul vilgub laadimise ajal väike tuli. Kui laadimistsükkel on lõppenud, jääb tuli sageli põlema.

Sellest oli abi (166)
Kas on normaalne, et mu kaasaskantav laadija läheb laadimise ajal soojaks? Kontrollitud
Jah, kaasaskantavad laadijad võivad laadimise ajal soojemaks muutuda, see on täiesti normaalne.

Sellest oli abi (79)
Kuidas tagada, et kaasaskantav laadija kestab nii kaua kui võimalik? Kontrollitud
Kaasaskantava laadija kasutamisel on kõige parem seda kasutada, kuni see on täielikult tühjenenud, ja seejärel uuesti laadida. Vahelaadimine lühendab aku eluiga.

Sellest oli abi (52)
Kui palju energiat peaks kaasaskantaval laadijal olema? Kontrollitud
Kui palju toite kaasaskantaval laadijal peaks olema, sõltub sellest, millist seadet see peaks laadima. Üldiselt võib öelda, et nutitelefoni või MP3-mängija laadimiseks vajate 2200-4000mAh, tahvelarvutite jaoks 5000-8000mAh ja sülearvutite jaoks 10400-12000mAh.

Sellest oli abi (27)
Mida mAh tähendab? Kontrollitud
mAh tähistab milliamperit tunnis ja näitab aku võimsust. Näiteks 2000 mAh aku annab 2000 milliampeeri tunnis ja suudab töötada 8 tunni jooksul raadioga, mis kasutab 250 mA tunnis. Suurema mAh -ga aku tööaeg on pikem.

Sellest oli abi (26)