Käsiraamatud Sharkoon Klaviatuurid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Sharkoon Klaviatuurid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Klaviatuuri tähed ei asu nendes kohtades, millega olen harjunud, miks see nii on? Kontrollitud

Enamik klaviatuure kasutab QWERTY paigutust, seistes klaviatuuri esimese kuue tähe kohal. Siiski on erinevaid klaviatuuripaigutusi, mis vastavad teatud keele erivajadustele. Samuti on võimalik, et klaviatuuri klahvid on vahetatud. Eriti vanemate klaviatuuride puhul on seda lihtne teha.

Sellest oli abi (1238) Loe rohkem

Mis on parim viis klaviatuuri puhastamiseks? Kontrollitud

Ärge kunagi sisestage esemeid klahvide servade vahele, sest see surub peamiselt mustuse sisse ja kahjustab klaviatuuri. Parim on puhastada klaviatuuri suruõhuga, hoides klaviatuuri tagurpidi. Võtmete ülaosa saab puhastada kergelt niiske lapiga.

Sellest oli abi (173) Loe rohkem