Kasutusjuhendid Philips Kõvakettad

Allpool on kirjas kõik kategooria Philips Kõvakettad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Ma ei saa suuri faile kõvakettale kopeerida, miks see nii on? Kontrollitud
Võimalik, et kõvaketas kasutab failisüsteemi FAT32. See piirab failide suurust umbes 4 GB -ni, kuid võib põhjustada probleeme failidega alates 2 GB ja rohkem. Suuremate failide kasutamiseks peab kõvaketas olema vormindatud teise failisüsteemi, näiteks NTFS -i. Ettevaatust! Kõvaketta vormindamisel lähevad kõik sellel kettal olevad failid kaduma!

Sellest oli abi (32)
Kui palju on kilobaiti, megabaiti, gigabaiti ja terabaiti? Kontrollitud
Üks kilobait (KB) koosneb 1000 baidist. 1 megabait (MB) = 1000 kilobaiti. 1 gigabait (GB) = 1000 megabaiti. 1 terabait (TB) = 1000 gigabaiti.

Sellest oli abi (5)
Mis vahe on kõvakettal ja SSD -l? Kontrollitud
Kõvakettal on mitu ketast, mis liiguvad. See võimaldab salvestada suures koguses andmeid, kuid kasutab palju energiat ja on haavatav. SSD -l pole liikuvaid osi, kuid see kasutab kiipe nagu USB -mälupulk. Selle eeliseks on kiire ja kerge, kuid see võimaldab vähem andmeid salvestada.

Sellest oli abi (3)