Kasutusjuhendid Eizo LCD-kuvarid

Allpool on kirjas kõik kategooria Eizo LCD-kuvarid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan surnud pikslit ise parandada? Kontrollitud
Surnud ja kinni jäänud pikslil on vahe. Kinnijäänud piksel on endiselt värviline ja seda saab parandada, rakendades pikslile täpselt survet, kuni see taastub. Surnud piksel on alati must või valge ja seda ei saa ise parandada.

Sellest oli abi (32)
Mida tähendab HDMI? Kontrollitud
HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. HDMI on ühendus kvaliteetse video ja heli saatmiseks ühest seadmest teise.

Sellest oli abi (21)
Kuidas mõõta LCD -ekraani tolli? Kontrollitud
Tollide mõõtmiseks LCD -ekraanil mõõdetakse diagonaalkaugust, näiteks ekraani ülemise vasakpoolse nurga ja alumise parema nurga (mitte serva) vahel. Üks toll võrdub 2,54 sentimeetriga, seega kui mõõdate 99 sentimeetrit, tähendab see, et teie LCD -ekraan on 39 tolli.

Sellest oli abi (15)
Mis vahe on LCD -l ja LED -il? Kontrollitud
Mõlemas tehnikas kasutatakse LCD -ekraani, mis iseenesest ei kiirga valgust. Erinevus on ekraani taga olevas valguses. LCD-ekraanidega teeb seda CCFL (külma katoodiga luminofoorlamp) ja LED kasutab LED-tulesid.

Sellest oli abi (13)
Mis on kontrastsuse suhe? Kontrollitud
Kontrastsuse suhe näitab, kui kaugel on valgeim valge mustast mustast. Kontrastsuse suhe näiteks 400: 1 tähendab, et mustim must ekraanil on 400 korda tumedam kui valgeim valge. Kõrge kontrastsuse suhe aitab kaasa pildi teravusele.

Sellest oli abi (11)
Kuidas ma saan LCD -ekraani korralikult puhastada? Kontrollitud
Lülitage teler välja ja pühkige mikrokiudlapiga ekraanilt tolm ja mustus. Ärge kasutage paberit, see võib kriimustada. Ärge vajutage liiga palju, vastasel juhul võite piksleid kahjustada. Kasutage spetsiaalset pesuvahendit või valmistage see, segades 1 osa äädikat 1 osa veega. Niisutage lappi pesuvahendiga ja puhastage ekraan. Veenduge, et riie ei oleks liiga märg. Eemaldage plekid pöörlevate liigutustega. Triipude vältimiseks kuivatage ekraan teise mikrokiudlapiga.

Sellest oli abi (11)
Mida tähendab LCD? Kontrollitud
LCD tähistab vedelkristallekraani ja on tehnoloogia, mis võimaldab vedelkristallidel valgust polariseerida, et tekitada värve.

Sellest oli abi (10)