Kasutusjuhendid Printerid

Allpool on kirjas kõik kategooria Printerid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu tindikassett on uus, kuid ei prindi, miks see nii on? Kontrollitud
Uute tindikassettidega on prindipeal alati kleebis, mis takistab nende kuivamist pakendi sees. Eemaldage see kleebis, et veenduda, kas tindist võib kassett välja tulla.

Sellest oli abi (269)
Tahan printida midagi täislehekülge, kuid mida iganes ma teen, jääb alati valge serv. Miks nii? Kontrollitud
Enamik printereid ei saa ääristeta printida, sest printer vajab paberi hoidmiseks kohta. Seetõttu jääb alati valge serv.

Sellest oli abi (190)
Minu tindikassett on kuivanud, mida teha? Kontrollitud
On kassetid prindipeaga ja ilma. Ainult prindipeaga kassette saab tühjendada. Võtke puuvillane tampoon ja kastke see leige veega. Hõõruge prindipea ettevaatlikult üle, muutmata seda liiga märjaks. Vajadusel korrake.

Sellest oli abi (114)
Mis vahe on tindiprinteril ja laserprinteril? Kontrollitud
Suurim erinevus nende kahe tüüpi printerite vahel on tehnoloogia. Tindiprinter asetab paberile äärmiselt väikesed tindipiisad. Kuna tint on vedel, võib prindipea aja jooksul kuivada. Selle vältimiseks on vaja regulaarset printimist. Laserprinter kannab paberile toonerit (musta või värvilist pulbrit). Pulber ei saa kuivada, mistõttu pole tavaline trükkimine vajalik. Samuti töötavad laserprinterid keskmiselt kiiremini kui tindiprinterid.

Sellest oli abi (112)
Kas iga printer saab fotopaberile printida? Kontrollitud
Ei, see on mõne printeri eripära. See on osaliselt tingitud fotopaberi paksusest.

Sellest oli abi (77)
Trükitud dokumendid on kõverad, mida teha? Kontrollitud
Selle põhjuseks võib olla mitu asja. Paber võib olla valesti laaditud. Võimalik, et paberil pole selle printeriga sobivaid spetsifikatsioone. Võib juhtuda, et valitud paberiformaat ei vasta tegelikule paberile. Kui ükski neist ei lahenda probleemi, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (53)
Mis on paberi paksus? Kontrollitud
Paberi paksus on näidatud kaalu järgi, näiteks 80 grammi paberit. See on paberi kaal ühe ruutmeetri kohta. Raskem paber on kõvem ja vastupidavam.

Sellest oli abi (50)
Mida tähendab DPI? Kontrollitud
DPI tähistab täppi tolli kohta ja näitab, kui teravad prindid on. Suurem DPI tagab teravamad prindid.

Sellest oli abi (47)
Millist paberi paksust saan oma printeris kõige paremini kasutada? Kontrollitud
Tavaline tarbijaprinter kasutab tavaliselt paberi paksust 80 grammi. Teised sageli kasutatavad standardkaalud on 120 grammi ja 160 grammi.

Sellest oli abi (40)
Mida SD tähendab? Kontrollitud
SD tähistab Secure Digitali. SD -kaardid on paljude digitaalsete kaamerate standardne andmekandja.

Sellest oli abi (33)