Käsiraamatud Linksys Profiilfreesid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Linksys Profiilfreesid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas parandada oma ruuteri signaali? Kontrollitud

Signaali parandamiseks proovige kõigepealt reguleerida ruuteri asukohta ja asendit. Kui see ei õnnestu, on sageli võimalik ruuteri traadita kanalit muuta. On võimalus, et teised traadita seadmed kasutavad sama traadita kanalit, mis võib põhjustada signaali tugevuse vähenemist.

Sellest oli abi (1200) Loe rohkem

Mis vahe on ruuteril ja modemil? Kontrollitud

Modem hõlbustab teie teenusepakkuja kaudu Interneti -ühendust. Ruuter jagab selle signaali võrgu erinevatele seadmetele. Enamikul kaasaegsetest ruuteritest on sisseehitatud modem.

Sellest oli abi (145) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend Linksys EA7300 Profiilfrees
AmGa 21-12-2022
Tere, gsm seadme VoWifi kasutamise tõttu pean seadistuse muutma 5GHz-lt 2,4GHz-le. Kasutajad klassifitseeritakse arvutis olevas rakenduses. Minu gsm on nii 5 kui 2.4 peal. Kuid mul on 5 ja 2.4 seadistus sama nimi ja parool. Wifit kasutavad praegu TV, PS, GSM. Kui ma muudan nime ja parooli (2,4 ja 5 jaoks eraldi), mis juhtub kõigis seadmetes? Kas me registreerime need 5 või 2,4 GHz konkreetselt ilma probleemideta? Tv, PS, kas on parem panna see 5 GHz peale? Kas on veel midagi, millele pean tähelepanu pöörama.


(Google'i tõlgitud)
Linksys EA7300 Profiilfrees
Kasutusjuhend Linksys E5350 Profiilfrees
Евгений 01-10-2022
Kõik oleks korras, ainult Linksys E5350 ingliskeelne juhend. Jah, ja Internetis pole videot selle ruuteri ühendamise kohta.


(Google'i tõlgitud)
Linksys E5350 Profiilfrees