Kasutusjuhendid Asus Sülearvutid

Allpool on kirjas kõik kategooria Asus Sülearvutid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas enne liitium-ioonaku uuesti laadimist on vaja see tühjendada? Kontrollitud
Ei, see pole vajalik. Vanemate akudega oli see nii. Liitium-ioonakusid saab pärast kasutamist laadida ja vajadusel laadijalt eemaldada.

Sellest oli abi (116)
Valasin vedelikku sülearvuti puuteplaadile, mida teha? Kontrollitud
Igal juhul lülitage sülearvuti otse välja! Ainult väikese koguse vee korral on võimalik, et puuteplaat pärast kuivatamist töötab muutumatult.

Sellest oli abi (102)
Kas ma saan tolmuimejaga puhastada sülearvuti ventilatsiooni? Kontrollitud
Ei, tavaline tolmuimeja on liiga võimas. Kasutage heitgaasi puhastamiseks niisket lappi või imege tolmu käsitsi tolmuimejaga.

Sellest oli abi (72)
Mida tähendab HDMI? Kontrollitud
HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. HDMI on ühendus kvaliteetse video ja heli saatmiseks ühest seadmest teise.

Sellest oli abi (46)
Mis on parim viis klaviatuuri puhastamiseks? Kontrollitud
Ärge kunagi sisestage esemeid klahvide servade vahele, sest see surub peamiselt mustuse sisse ja kahjustab klaviatuuri. Parim on puhastada klaviatuuri suruõhuga, hoides klaviatuuri tagurpidi. Võtmete ülaosa saab puhastada kergelt niiske lapiga.

Sellest oli abi (45)
Mida saaksin kõige paremini kasutada oma mobiilseadme ekraani puhastamiseks? Kontrollitud
Parim on kasutada mikrokiust lappi, võimaluse korral spetsiaalse pesuvahendiga. Ärge kunagi kasutage köögirätikuid ega muid paberrätikuid, need võivad kriimustada!

Sellest oli abi (35)
Milline on parim viis liitiumpatarei pikaajaliseks säilitamiseks? Kontrollitud
Parim viis liitium-ioonaku ladustamiseks on temperatuur vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Samuti on hea mõte enne eemal hoidmist veenduda, et aku on umbes 67% laetud.

Sellest oli abi (35)
Millistel tingimustel töötab minu liitiumioonaku optimaalselt? Kontrollitud
Liitium-ioon akud töötavad optimaalselt temperatuuril vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Väga külma või sooja ilmaga võite märgata, et aku tühjeneb kiiremini. Laadimine ei ole soovitatav temperatuuril alla 5 või kõrgemal kui 45 kraadi.

Sellest oli abi (34)
Kas bluetooth töötab läbi seinte ja lagede? Kontrollitud
Bluetooth -signaal töötab läbi seinte ja lae, kui need pole metallist. Sõltuvalt seina paksusest ja materjalist võib signaali tugevus väheneda.

Sellest oli abi (34)
Kui palju on kilobaiti, megabaiti, gigabaiti ja terabaiti? Kontrollitud
Üks kilobait koosneb 1000 baidist. 1 megabait = 1000 kilobaiti. 1 gigabait = 1000 megabaiti. 1 terabait = 1000 gigabaiti.

Sellest oli abi (33)