Kasutusjuhendid Blu-ray-mängijad

Allpool on kirjas kõik kategooria Blu-ray-mängijad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas blu-ray-mängija saab mängida ka DVD-sid? Kontrollitud
Jah, peaaegu kõik blu-ray-mängijad on võimelised DVD-sid esitama.

Sellest oli abi (96)
Kas on vahet, millise HDMI-pordiga ma oma blu-ray-mängija ühendan? Kontrollitud
Üldiselt saate blu-ray-mängija ühendada mis tahes HDMI-pordiga. Seejärel saab seadet kasutada, valides telerist vastava HDMI -kanali.

Sellest oli abi (64)
Kas ma saan Blu-ray kriimustusi ise parandada? Kontrollitud
Kriimustused takistavad laseril plaadi õiget lugemist. Kui kriimustused on ainult pealiskaudsed, on võimalik neid ise parandada, poleerides ketast kergelt abrasiivse ühendiga. Ideaalis kasutate professionaalset abrasiivühendit, kuid on võimalik kasutada ka tavalist hambapastat. Pärast ketta poleerimist tuleb see pesta ja lasta kuivada. On spetsialiseerunud ettevõtteid, kes saavad seda teha.

Sellest oli abi (19)