Kasutusjuhendid Digitaalsed kaamerad

Allpool on kirjas kõik kategooria Digitaalsed kaamerad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas vältida piltidel punaste silmade teket? Kontrollitud
Punasilmsuse nähtuse põhjustab liiga palju valgust pildil olevatele inimestele liiga vähese ajaga. See efekt on veelgi tugevam pimedas atmosfääris. Selle vältimiseks saate teha järgmist: ärge laske inimestel otse kaamerasse vaadata, rohkem valgust luua, pildistada objektile lähemale ega vähendada suumimisfunktsiooni kasutamist.

Sellest oli abi (200)
Mis on megapiksel? Kontrollitud
Megapiksel (MP) võrdub miljoni piksliga. Megapiksleid kasutatakse muu hulgas digikaamerate ja videokaamerate eraldusvõime näitamiseks. Näiteks kaamera, mis toodab 1280x960 pikslit pilte, on umbes 1,3 MP eraldusvõimega. Kuigi pildi kvaliteeti mõjutavad paljud tegurid, võib öelda, et üldiselt annab rohkem megapikslit parema pildi.

Sellest oli abi (190)
Kas enne liitium-ioonaku uuesti laadimist on vaja see tühjendada? Kontrollitud
Ei, see pole vajalik. Vanemate akudega oli see nii. Liitium-ioonakusid saab pärast kasutamist laadida ja vajadusel laadijalt eemaldada.

Sellest oli abi (164)
Mida SD tähendab? Kontrollitud
SD tähistab Secure Digitali. SD -kaardid on paljude digitaalsete kaamerate standardne andmekandja.

Sellest oli abi (130)
Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud
Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (123)
Milline on parim viis liitiumpatarei pikaajaliseks säilitamiseks? Kontrollitud
Parim viis liitium-ioonaku ladustamiseks on temperatuur vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Samuti on hea mõte enne eemal hoidmist veenduda, et aku on umbes 67% laetud.

Sellest oli abi (115)
Millistel tingimustel töötab minu liitiumioonaku optimaalselt? Kontrollitud
Liitium-ioon akud töötavad optimaalselt temperatuuril vahemikus 5 kuni 45 kraadi Celsiuse järgi. Väga külma või sooja ilmaga võite märgata, et aku tühjeneb kiiremini. Laadimine ei ole soovitatav temperatuuril alla 5 või kõrgemal kui 45 kraadi.

Sellest oli abi (108)