Käsiraamatud Kaugjuhtimispuldid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Kaugjuhtimispuldid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas universaalset kaugjuhtimispulti teleriga ühendada? Kontrollitud

Universaalse kaugjuhtimispuldi ühendamiseks vajate nii kaugjuhtimispuldi kui ka teleri mudelinumbrit ja kaubamärki. Kaugjuhtimispuldi kasutusjuhendis on kaubamärkide ja mudelinumbrite koodide loend.

Sellest oli abi (7327) Loe rohkem

Miks on kaugjuhtimispuldil numbrite kõrval tähed? Kontrollitud

Teatud teleri seaded võivad nõuda tähtede sisestamist. Tavaliselt on nupul kolm tähte või muud tähemärki. Kui tähtede sisestamine on vajalik, võite esimese tähe jaoks vajutada seda nuppu üks kord, teise tähe jaoks kaks korda ja kolmanda tähe puhul 3 korda. Nii saab teksti kirjutada minimaalse arvu nuppudega.

Sellest oli abi (588) Loe rohkem

Kas minu kaugjuhtimispult töötab ka teiste sama kaubamärgi telerimudelite puhul? Kontrollitud

Sageli töötab teleri kaugjuhtimispult ka sama kaubamärgi sarnastel mudelitel. Siiski on ebatavaline, et see töötab kõigi selle kaubamärgi mudelite puhul. Selleks sobivad paremini universaalsed kaugjuhtimispuldid.

Sellest oli abi (424) Loe rohkem

Milline on infrapuna kaugjuhtimispuldi keskmine tööulatus? Kontrollitud

Keskmine infrapuna kaugjuhtimispult oli vahemikus umbes 3 kuni 6 meetrit. Samuti, mida kaugemal seade asub, seda raskem on sihtida.

Sellest oli abi (363) Loe rohkem

Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud

Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (263) Loe rohkem

Kas ma saan vahetatava aku pikka aega seadmesse jätta? Kontrollitud

Vahetatavad patareid võivad seadmes pikaks ajaks kasutusse jääda. Kui seadet hoitakse pikka aega, on soovitatav patareid oksüdeerumise vältimiseks eemaldada.

Sellest oli abi (209) Loe rohkem