Kasutusjuhendid: Adler Kõlarid

Allpool on kirjas kõik kategooria Adler Kõlarid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mida ütlevad sagedused minu kõlari kohta? Kontrollitud
See näitab sageduste vahemikku, mida kõlar suudab toota. Suurem sagedusvahemik tagab suurema heli variatsiooni ja tekitab kõrgema kvaliteediga heli.

Sellest oli abi (574)
Soovin ühendada kõlari teleriga HDMI -ga, millist porti kasutada? Kontrollitud
Peate kasutama HDMI-ARC-porti, mis on spetsiaalselt loodud heliseadmete ühendamiseks.

Sellest oli abi (526)
Millal on mu muusika liiga vali? Kontrollitud
Üle 80 detsibelli (dB) helid võivad kuulmist kahjustada. Üle 120 dB helid kahjustavad kohe kuulmist. Kahju tõsidus sõltub sellest, kui sageli ja kui kaua heli esineb.

Sellest oli abi (324)
Kas bluetooth töötab läbi seinte ja lagede? Kontrollitud
Bluetooth -signaal töötab läbi seinte ja lae, kui need pole metallist. Sõltuvalt seina paksusest ja materjalist võib signaali tugevus väheneda.

Sellest oli abi (83)
Millise müratasemeni on see lastele ohutu? Kontrollitud
Lastel tekib kuulmine kiiremini kui täiskasvanutel. Seetõttu on oluline, et lapsed ei puutuks kunagi kokku valjemini kui 85 dB. Kõrvaklappide puhul on lastele spetsiaalsed mudelid. Kõlarite või muude olukordade korral peate olema tähelepanelik, müra ei ületa seda taset.

Sellest oli abi (70)