Käsiraamatud LED-telerid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria LED-telerid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas universaalset kaugjuhtimispulti teleriga ühendada? Kontrollitud

Universaalse kaugjuhtimispuldi ühendamiseks vajate nii kaugjuhtimispuldi kui ka teleri mudelinumbrit ja kaubamärki. Kaugjuhtimispuldi kasutusjuhendis on kaubamärkide ja mudelinumbrite koodide loend.

Sellest oli abi (4570) Loe rohkem

Soovin ühendada kõlari oma LED -teleriga HDMI -ga, millist porti kasutada? Kontrollitud

Peate kasutama HDMI-ARC-porti, mis on spetsiaalselt loodud heliseadmete ühendamiseks.

Sellest oli abi (2090) Loe rohkem

Kas on oluline, millise HDMI -pordiga ma oma seadme ühendan? Kontrollitud

Üldiselt saate ühendada sellise seadme nagu blu-ray-mängija või mängukonsool mis tahes HDMI-pordiga. Seejärel saab seadet kasutada, valides telerist vastava HDMI -kanali.

Sellest oli abi (991) Loe rohkem

Kuidas mõõta LED -televiisori tolli? Kontrollitud

LED -televiisori tollide mõõtmiseks mõõdetakse diagonaalkaugust, näiteks ekraani ülemise vasakpoolse nurga ja alumise parema nurga (mitte serva) vahel. Üks toll võrdub 2,54 sentimeetriga, seega kui mõõdate 99 sentimeetrit, tähendab see, et teie LED -teler on 39 tolli.

Sellest oli abi (862) Loe rohkem

Kas minu kaugjuhtimispult töötab ka teiste sama kaubamärgi telerimudelite puhul? Kontrollitud

Sageli töötab teleri kaugjuhtimispult ka sama kaubamärgi sarnastel mudelitel. Siiski on ebatavaline, et see töötab kõigi selle kaubamärgi mudelite puhul. Selleks sobivad paremini universaalsed kaugjuhtimispuldid.

Sellest oli abi (506) Loe rohkem

Mis vahe on LCD -l ja LED -il? Kontrollitud

Mõlemas tehnikas kasutatakse LCD -ekraani, mis iseenesest ei kiirga valgust. Erinevus on ekraani taga olevas valguses. LCD-ekraanidega teeb seda CCFL (külma katoodiga luminofoorlamp) ja LED kasutab LED-tulesid.

Sellest oli abi (453) Loe rohkem

Kas ma saan surnud pikslit ise parandada? Kontrollitud

Surnud ja kinni jäänud pikslil on vahe. Kinnijäänud piksel on endiselt värviline ja seda saab parandada, rakendades pikslile täpselt survet, kuni see taastub. Surnud piksel on alati must või valge ja seda ei saa ise parandada.

Sellest oli abi (380) Loe rohkem

Mida tähendab HDMI? Kontrollitud

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. HDMI on ühendus kvaliteetse video ja heli saatmiseks ühest seadmest teise.

Sellest oli abi (334) Loe rohkem

Mis on kontrastsuse suhe? Kontrollitud

Kontrastsuse suhe näitab, kui kaugel on valgeim valge mustast mustast. Kontrastsuse suhe näiteks 400: 1 tähendab, et mustim must ekraanil on 400 korda tumedam kui valgeim valge. Kõrge kontrastsuse suhe aitab kaasa pildi teravusele.

Sellest oli abi (310) Loe rohkem

Miks on kaugjuhtimispuldil numbrite kõrval tähed? Kontrollitud

Teatud teleri seaded võivad nõuda tähtede sisestamist. Tavaliselt on nupul kolm tähte või muud tähemärki. Kui tähtede sisestamine on vajalik, võite esimese tähe jaoks vajutada seda nuppu üks kord, teise tähe jaoks kaks korda ja kolmanda tähe puhul 3 korda. Nii saab teksti kirjutada minimaalse arvu nuppudega.

Sellest oli abi (302) Loe rohkem

Kuidas ma saan oma LED -telerit korralikult puhastada? Kontrollitud

Lülitage teler välja ja pühkige mikrokiudlapiga ekraanilt tolm ja mustus. Ärge kasutage paberit, see võib kriimustada. Ärge vajutage liiga palju, vastasel juhul võite piksleid kahjustada. Kasutage spetsiaalset pesuvahendit või valmistage see, segades 1 osa äädikat 1 osa veega. Niisutage lappi pesuvahendiga ja puhastage ekraan. Veenduge, et riie ei oleks liiga märg. Eemaldage plekid pöörlevate liigutustega. Triipude vältimiseks kuivatage ekraan teise mikrokiudlapiga.

Sellest oli abi (299) Loe rohkem

Milline on minu teleri jaoks optimaalne vaatamiskaugus? Kontrollitud

See sõltub osaliselt isiklikest eelistustest, kuid rusikareeglina on optimaalne vaatamiskaugus umbes 3x teleri ekraani diagonaal. 60 -tollise (152 cm) teleri puhul oleks optimaalne vaatamiskaugus 180 tolli või umbes 4,5 meetrit.

Sellest oli abi (298) Loe rohkem