Kasutusjuhendid Mp3-mängijad

Allpool on kirjas kõik kategooria Mp3-mängijad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mida ma saan teha, kui ühendan oma seadmega kõrvaklapid, siis see ei tööta korralikult. Kontrollitud
Võimalik, et kõrvaklappide ühendamise avasse on kogunenud mustust, mis takistab selle õiget kontakti. Parim viis selle puhastamiseks on suruõhk. Kahtluse korral laske seda teha professionaalil.

Sellest oli abi (30)
Mis vahe on MP3, WAV, AIFF ja FLAC vahel? Kontrollitud
Erinevus seisneb selles, et WAV, AIFF ja FLAC on kadudeta failitüübid, kus Mp3 on kadudega failitüüp. See tähendab, et Mp3 loomiseks rakendatakse suuremat pakkimist. See muudab failid väiksemaks, kuid toob kaasa ka kvaliteedi halvenemise.

Sellest oli abi (27)
Mida tähendab MP3? Kontrollitud
Mp3 on lühend MPEG3 -st. See tähistab liikuva pildi ekspertide rühma kihti 3. Mp3 on enimkasutatav failivorming muusika või muu heli salvestamiseks ja esitamiseks.

Sellest oli abi (17)
Kui palju on kilobaiti, megabaiti, gigabaiti ja terabaiti? Kontrollitud
Üks kilobait koosneb 1000 baidist. 1 megabait = 1000 kilobaiti. 1 gigabait = 1000 megabaiti. 1 terabait = 1000 gigabaiti.

Sellest oli abi (15)