Kasutusjuhendid OLED-telerid

Allpool on kirjas kõik kategooria OLED-telerid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Soovin ühendada kõlari oma OLED -teleriga HDMI -ga, millist porti kasutada? Kontrollitud
Peate kasutama HDMI-ARC-porti, mis on spetsiaalselt loodud heliseadmete ühendamiseks.

Sellest oli abi (188)
Kas on oluline, millise HDMI -pordiga ma oma seadme ühendan? Kontrollitud
Üldiselt saate ühendada sellise seadme nagu blu-ray-mängija või mängukonsool mis tahes HDMI-pordiga. Seejärel saab seadet kasutada, valides telerist vastava HDMI -kanali.

Sellest oli abi (94)
Milline on minu teleri jaoks optimaalne vaatamiskaugus? Kontrollitud
See sõltub osaliselt isiklikest eelistustest, kuid rusikareeglina on optimaalne vaatamiskaugus umbes 3x teleri ekraani diagonaal. 60 -tollise (152 cm) teleri puhul oleks optimaalne vaatamiskaugus 180 tolli või umbes 4,5 meetrit.

Sellest oli abi (34)
Mis on OLED? Kontrollitud
OLED tähistab orgaanilist LED -i. OLED -ekraani pikslid koosnevad orgaanilistest materjalidest, mis süttivad, kui neid voolab. Vastupidiselt LCD -le ja LED -ile ei vaja OLED taustvalgustust, kuna iga piksel kiirgab oma valgust.

Sellest oli abi (26)
Miks on kaugjuhtimispuldil numbrite kõrval tähed? Kontrollitud
Teatud teleri seaded võivad nõuda tähtede sisestamist. Tavaliselt on nupul kolm tähte või muud tähemärki. Kui tähtede sisestamine on vajalik, võite esimese tähe jaoks vajutada seda nuppu üks kord, teise tähe jaoks kaks korda ja kolmanda tähe puhul 3 korda. Nii saab teksti kirjutada minimaalse arvu nuppudega.

Sellest oli abi (20)
Mis on kontrastsuse suhe? Kontrollitud
Kontrastsuse suhe näitab, kui kaugel on valgeim valge mustast mustast. Kontrastsuse suhe näiteks 400: 1 tähendab, et mustim must ekraanil on 400 korda tumedam kui valgeim valge. Kõrge kontrastsuse suhe aitab kaasa pildi teravusele.

Sellest oli abi (20)
Mida tähendab HDMI? Kontrollitud
HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. HDMI on ühendus kvaliteetse video ja heli saatmiseks ühest seadmest teise.

Sellest oli abi (18)
Kas minu kaugjuhtimispult töötab ka teiste sama kaubamärgi telerimudelite puhul? Kontrollitud
Sageli töötab teleri kaugjuhtimispult ka sama kaubamärgi sarnastel mudelitel. Siiski on ebatavaline, et see töötab kõigi selle kaubamärgi mudelite puhul. Selleks sobivad paremini universaalsed kaugjuhtimispuldid.

Sellest oli abi (17)
Kuidas mõõta OLED -televiisori tolli? Kontrollitud
Tollide mõõtmiseks OLED -teleris mõõdetakse diagonaalkaugust, näiteks ekraani ülemise vasakpoolse nurga ja alumise parema nurga (mitte serva) vahel. Üks toll võrdub 2,54 sentimeetriga, seega kui mõõdate 99 sentimeetrit, tähendab see, et teie OLED -teler on 39 tolli.

Sellest oli abi (16)