Kasutusjuhendid: Projektorid

Allpool on kirjas kõik kategooria Projektorid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan projektori kohe pärast kasutamist välja lülitada? Kontrollitud
Pärast projektori kasutamist on lamp endiselt väga kuum. Parim on jätta projektor pärast kasutamist sisse, andes sisemisele ventilaatorile aega oma töö tegemiseks ja lambi jahutamiseks. See pikendab lambi eluiga.

Sellest oli abi (95)
Mis on nurgakivi korrigeerimine? Kontrollitud
Projektorit ei saa sageli asetada otse ekraani või seina ette. Seetõttu võib projitseeritud pilt moonutada. See on nurgakivi efekt. Keystone korrektsioon on funktsioon, mis tegeleb selle moonutusega. Mitte kõik projektorid ei paku trapetsikorrektsiooni.

Sellest oli abi (53)
Mis on kontrastsuse suhe? Kontrollitud
Kontrastsuse suhe näitab, kui kaugel on valgeim valge mustast mustast. Kontrastsuse suhe näiteks 400: 1 tähendab, et mustim must ekraanil on 400 korda tumedam kui valgeim valge. Kõrge kontrastsuse suhe aitab kaasa pildi teravusele.

Sellest oli abi (30)