Käsiraamatud Telerid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Telerid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas mõõta oma televiisori tolli? Kontrollitud

Teleri tollide mõõtmiseks mõõdetakse diagonaalkaugust, näiteks ekraani ülemise vasakpoolse nurga ja parema alumise nurga (mitte serva) vahel. Üks toll võrdub 2,54 sentimeetriga, seega kui mõõdate 99 sentimeetrit, tähendab see, et teie teler on 39 tolli.

Sellest oli abi (59) Loe rohkem

Miks on kaugjuhtimispuldil numbrite kõrval tähed? Kontrollitud

Teatud teleri seaded võivad nõuda tähtede sisestamist. Tavaliselt on nupul kolm tähte või muud tähemärki. Kui tähtede sisestamine on vajalik, võite esimese tähe jaoks vajutada seda nuppu üks kord, teise tähe jaoks kaks korda ja kolmanda tähe puhul 3 korda. Nii saab teksti kirjutada minimaalse arvu nuppudega.

Sellest oli abi (30) Loe rohkem

Milline on minu teleri jaoks optimaalne vaatamiskaugus? Kontrollitud

See sõltub osaliselt isiklikest eelistustest, kuid rusikareeglina on optimaalne vaatamiskaugus umbes 3x teleri ekraani diagonaal. 60 -tollise (152 cm) teleri puhul oleks optimaalne vaatamiskaugus 180 tolli või umbes 4,5 meetrit.

Sellest oli abi (22) Loe rohkem

Kuidas ma saan oma telerit korralikult puhastada? Kontrollitud

Lülitage teler välja ja pühkige mikrokiudlapiga ekraanilt tolm ja mustus. Ärge kasutage paberit, see võib kriimustada. Ärge vajutage liiga palju, vastasel juhul võite piksleid kahjustada. Kasutage spetsiaalset pesuvahendit või valmistage see, segades 1 osa äädikat 1 osa veega. Niisutage lappi pesuvahendiga ja puhastage ekraan. Veenduge, et riie ei oleks liiga märg. Eemaldage plekid pöörlevate liigutustega. Triipude vältimiseks kuivatage ekraan teise mikrokiudlapiga.

Sellest oli abi (19) Loe rohkem

Mis on kontrastsuse suhe? Kontrollitud

Kontrastsuse suhe näitab, kui kaugel on valgeim valge mustast mustast. Kontrastsuse suhe näiteks 400: 1 tähendab, et mustim must ekraanil on 400 korda tumedam kui valgeim valge. Kõrge kontrastsuse suhe aitab kaasa pildi teravusele.

Sellest oli abi (15) Loe rohkem