Kasutusjuhendid Videokaamerad

Allpool on kirjas kõik kategooria Videokaamerad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui palju videomaterjali saan oma SD -kaardile salvestada? Kontrollitud
See sõltub suuresti seadetest, kuid üldiselt võib öelda, et 1 GB salvestusruumi mahub umbes 5 minutit HD -materjali või 1 minut 4K -kaadrit.

Sellest oli abi (49)
Mida SD tähendab? Kontrollitud
SD tähistab Secure Digitali. SD -kaardid on paljude digitaalsete kaamerate standardne andmekandja.

Sellest oli abi (24)
Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud
Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (13)
Kuidas vältida piltidel punaste silmade teket? Kontrollitud
Punasilmsuse nähtuse põhjustab liiga palju valgust pildil olevatele inimestele liiga vähese ajaga. See efekt on veelgi tugevam pimedas atmosfääris. Selle vältimiseks saate teha järgmist: ärge laske inimestel otse kaamerasse vaadata, rohkem valgust luua, pildistada objektile lähemale ega vähendada suumimisfunktsiooni kasutamist.

Sellest oli abi (13)
Mis on megapiksel? Kontrollitud
Megapiksel (MP) võrdub miljoni piksliga. Megapiksleid kasutatakse muu hulgas digikaamerate ja videokaamerate eraldusvõime näitamiseks. Näiteks kaamera, mis toodab 1280x960 pikslit pilte, on umbes 1,3 MP eraldusvõimega. Kuigi pildi kvaliteeti mõjutavad paljud tegurid, võib öelda, et üldiselt annab rohkem megapikslit parema pildi.

Sellest oli abi (12)