Käsiraamatud Autoraadiod jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Autoraadiod kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on DAB+? Kontrollitud

DAB+ on FM -signaali järeltulija ja tähistab digitaalset heli ringhäälingut. See on digitaalne signaal, mis võimaldab sama ribalaiusega rohkem kanaleid ja hõlbustab kanalite vahetamist.

Sellest oli abi (492) Loe rohkem

Autoraadiosse on kinni jäänud CD, mida teha? Kontrollitud

Mõnel autoraadiol on funktsioon ummistunud CD -de väljastamiseks. Lülitage auto välja ja vajutage 10 sekundi jooksul samaaegselt sisse- ja väljutusnuppu. Kui see ei aita, käivitage auto ja proovige uuesti.

Sellest oli abi (267) Loe rohkem

Mis vahe on FM -il ja AM -il? Kontrollitud

FM ja AM on mõlemad signaali edastamiseks kasutatavad modulatsioonivormid. FM tähistab sagedusmodulatsiooni ja AM tähistab amplituudmodulatsiooni. AM on modulatsiooni vanim vorm. Suurim erinevus on see, et FM -signaal on palju tugevam kui AM -signaal.

Sellest oli abi (266) Loe rohkem

Mis suurusega autoraadio sobib minu autole? Kontrollitud

Standardseid autoraadio suurusi on 1-DIN ja 2-DIN. 1-DIN on standard õhuke versioon ja 2-DIN on kahekordne. 2-DIN-autoraadiotes on sageli ruumi ekraanile navigeerimisteabe kuvamiseks või filmide esitamiseks.

Sellest oli abi (226) Loe rohkem