Käsiraamatud Kamei Katusekastid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Kamei Katusekastid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui kiiresti saan sõita auto külge kinnitatud katusekarbiga? Kontrollitud

Üldiselt pole täpset piiri. Katusekarp võib aga sõidukogemust mõjutada. Sellepärast on soovitatav mitte ületada 130 kilomeetrit tunnis.

Sellest oli abi (345) Loe rohkem

Kas katusekarp mõjutab minu kütusekulu? Kontrollitud

Jah. Kuigi täpne kogus sõltub autost ja katusekastist, võib öelda, et kütusekulu suureneb 1 liitri kohta 100 kilomeetri kohta keskmise kiirusega 100 km/h.

Sellest oli abi (172) Loe rohkem

Milline on parim viis katusekasti laadimiseks? Kontrollitud

Kõigepealt proovige laadida raskemaid esemeid autosse ja laadida kergemaid esemeid katusekasti. Jaotage kaal ühtlaselt üle katuseboksi, kõige raskemad esemed keskel, katusevarraste kohal. Veenduge, et katusekastis olevad esemed ei saaks liikuda ja katke teravaid esemeid, et vältida katusekasti või muu pagasi kahjustamist.

Sellest oli abi (161) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend Kamei Delphin Katusekast
вадим 20-05-2021
Mul on autobox Cameo delfiini süsiniku disain ... ammu ostetud ... kust selle kasti kohta sertifikaati leida ... mida pean liikluspolitseile kontrollimisel näitama


(Google'i tõlgitud)
Kamei Delphin Katusekast
Kasutusjuhend Kamei Delphin Katusekast
horst seidel 13-05-2021
ei saa oma d.boxi avada


(Google'i tõlgitud)
Kamei Delphin Katusekast
Kasutusjuhend Kamei 330 Katusekast
Chris claes 04-09-2019
Hei , Katuseboksi ei saa enam avada. Kas saate meile vihje anda? [email protected]


(Google'i tõlgitud)
Kamei 330 Katusekast
Kasutusjuhend Kamei Delphin Katusekast
Hans-Joachim Bob 05-01-2020
Sain Obi-online'i kaudu saadetud Kamei katuseboksi delfiini. Tegin funktsioonikontrolli täpselt vastavalt juhistele, samuti veendumaks, et tarvikud on komplektsed Kontrollima. Kast ei avanenud. Kas transpordil on lisalukk? Ma pean kasti saama Kahjuks tahaks tagasi saata, sest isegi sõprade abiga ei saanud lahendust ja tahtsin kahjustusi vältida. Tüütu või on meil midagi kahe silma vahele jäänud, sest tahan Sk-le minna


(Google'i tõlgitud)
Kamei Delphin Katusekast
Kasutusjuhend Kamei Husky Katusekast
Laura 13-10-2019
Aidake! Kasutasime seda katusekasti nädal aega ilma probleemideta, siis panime selle lattu ja hakkasime seda nädalavahetusel kasutama, et avastada, et me ei saa seda avada! Võti pöördub ja lukustub, kuid see ei nihku üldse ja me oleme kinni, mida teha! Mingeid ideid?


(Google'i tõlgitud)
Kamei Husky Katusekast