Kasutusjuhend Bosch Indego 1000 Connect Muruniiduk

Kas vajate oma toote (Bosch Indego 1000 Connect Muruniiduk) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 85.52 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Bosch Indego 1000 Connect Muruniiduk, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Bosch)?
Jah Nr
57%
43%
14 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas ma tean, millal peaksin muruniiduki terad teritama? Kontrollitud
Teravad lõiketerad lõikavad rohu puhtalt. Tuhmid terad rebivad rohu jämedalt, mis muutub kiiresti pruuniks. Kui muruniidukist tekib rebenenud rohi, tuleb terad teritada või välja vahetada.

Sellest oli abi (1983)
Mis on multšimine? Kontrollitud
Mõned muruniidukid on võimelised multšima. Multšimine purustab rohu peeneks ja puhub selle murule tagasi. Seal toimib multš rohu toitmise ja kaitsena.

Sellest oli abi (461)
Panin kogemata diislikütuse bensiiniga muruniidukisse, mida teha? Kontrollitud
ÄRGE kasutage muruniidukit. Ainus võimalus on paak täielikult tühjendada ja täita õige kütusega.

Sellest oli abi (417)
Mis on minu rohu jaoks parim pikkus? Kontrollitud
Muru kuivamise vältimiseks ei tohiks see olla liiga lühike. Parem on muru sagedamini niita kui liiga lühikeseks lõigata. Optimaalne pikkus on 3 kuni 4 sentimeetrit.

Sellest oli abi (260)
Kas ma saan niita muru niita? Kontrollitud
See on võimalik, kuid mitte soovitatav. Kui muru on märg, koguneb see niitmise ajal kokku, vältides optimaalset tulemust.

Sellest oli abi (126)
Mis on õige hetk minu muru niita? Kontrollitud
Muru niitmiseks on parimad kuud märtsist oktoobrini. Niitmine peaks toimuma üks või kaks korda nädalas, sõltuvalt sellest, kui kiiresti muru kasvab. Parim aeg muru niitmiseks on pärastlõuna lõpus ja mitte kunagi päikesevalguse käes. Selle eesmärk on vältida rohu kuivamist pärast lõikamist.

Sellest oli abi (124)
Kas ma saan lasta robotniidukil öösel töötada? Kontrollitud
Parem on mitte lasta robotniidukil öösel töötada. Mõned loomad, nagu siilid, on enamasti öösel aktiivsed. Sageli ei ole nad robotniiduki juurest põgenemiseks piisavalt kiired ja võivad tõsiselt haavata või surma saada.

Sellest oli abi (124)
Millisel murupinnal ma valin elektrilise niiduki ja millisel pinnal bensiiniga niiduki? Kontrollitud
Kuni 300 m² suuruste pindade jaoks võite kasutada akutoitega niidukit. Suuremate pindade puhul on soovitatav kasutada bensiiniga niidukit.

Sellest oli abi (123)

Loading…

Liituge selle toote teemalise vestlusega

sardar gardi 25-05-2020
Tere, mul on probleem oma indego 1000-ga, veakood 57 .mis võib viga olla?

vastus | Sellest oli abi (19)(Translated by Google)
Helene 21-07-2022
Kas leidsite, kuidas veakoodi parandada?

Sellest oli abi (2)(Translated by Google)
Matei Adrian 05-08-2021
Tere, mul on ka selline küsimus: kui bosch indego 1000 muruniiduk näitab mulle ekraanil, et ootan kuni sünkroonib ja siis sulgub, kas tead kaua see sünkroonib või saan sellest kuidagi üle, siis kulub see asi päris palju minu jaoks ja mul on veel kannatlikkust robotiga.

vastus | Sellest oli abi (8)(Translated by Google)
HUYGEN Henri 17-07-2021
Minu Indego 1000 typ 3600HA2300 näib olevat katki. Arv = 602700168. See tegi niitmise ajal häält ja tahtsin selle punase nupuga lähtestada. Kui see nupp mõne sekundi pärast asendisse tagasi tuua, näib, et see konfigureerub normaalselt; aga pidin koodi üle andma. Kuid käivitamist ei toimu. Lähtestasin selle uuesti ja mõne sekundi pärast süttib ekraan: "Oodake uuesti installimise ajal ja siis ekraan kustub väikese müraga. Mida teha

vastus | Sellest oli abi (2)(Translated by Google)
Peter Kühnel 18-04-2020
Kuidas saan iPhone'i jaoks rakenduse alla laadida ja siduda lahti?

vastus | Sellest oli abi (1)(Translated by Google)
øyvind sæther 04-06-2022
Mul on niiduk olnud 5 aastat ja oli koguaeg tülitatud. Arvake, et paar korda on see õige kümneni välja läinud. Nii et nüüd on kannatus läbi. See peab olema mingi jama. Nii et ma tahan osta uut .. Ärge ostke seda kaubamärki. Karje ja õudus.

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Kasutusjuhend Bosch Indego 1000 Connect Muruniiduk