Kasutusjuhendid Dahle Paberipurustajad

Allpool on kirjas kõik kategooria Dahle Paberipurustajad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Miks mu paberipurustaja teatud aja pärast peatub? Kontrollitud
Paberipurustajad peavad ülekuumenemise vältimiseks mõne aja pärast maha jahtuma. Seade võib enne jahtumist töötada erinevate kaubamärkide ja mudelite lõikes.

Sellest oli abi (541)
Kui tihti peaksin oma paberipurustajat õlitama? Kontrollitud
Aeg -ajalt kasutamisel piisab paberipurustaja õlitamisest kord kahe kuu jooksul. (Väga) regulaarsel kasutamisel võite märgata, et masinal on raskusi purustamisega või paber jääb kergesti kinni. Need on märgid, et masin tuleks õlitada.

Sellest oli abi (171)
Kas ma saan kasutada WD-40 oma Dahle paberipurustaja õlitamiseks? Kontrollitud
Ei, WD-40 on õlitüüp, mis põhjustab paberi kleepumist ja masina ummistumist. Paberipurustaja õlitamiseks kasutage ainult Dahle soovitatud määrdeaineid.

Sellest oli abi (23)
Kas ma saan oma Dahle paberipurustaja ühendada toitejuhtme või pikendusjuhtmega? Kontrollitud
Ei, Dahle paberipurustaja tuleks ühendada otse seinaga. Kui ühendate selle vooluvõrku või pikendusjuhtmesse, võite masinat kahjustada ja garantii tühistatakse.

Sellest oli abi (1)