Käsiraamatud Seifid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Seifid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu elektroonilise seifi lukk ei avane, kuid olen kindel, et sisestatud kood on õige. Mida ma teha saan? Kontrollitud

See võib juhtuda, kui aku pinge on liiga madal. Selle põhjuseks võivad olla odavad või peaaegu tühjad patareid. Vahetage patareid ja proovige uuesti. Kui see probleemi ei lahenda, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (1308) Loe rohkem

Kaotasin oma seifi kombinatsiooni, mida teha? Kontrollitud

Elektroonilise lukuga seifi puhul on sageli kaasas ka hädavõti, millega saab seifi endiselt avada. Kui hädaabivõtit või muud lahendust pole saadaval, on abiks spetsialiseeritud ettevõtted. Väikese seifi puhul võib spetsialisti hind aga olla kõrgem kui uue seifi puhul. Sellisel juhul on viimane võimalus seif lahti teha.

Sellest oli abi (610) Loe rohkem

Millal on hea mõte oma seifi turvata? Kontrollitud

Üldiselt on hea mõte seifid kaaluda kuni 1000 kilogrammi. See takistab varasel kogu seifi varastada. Samuti on võimalik, et kindlustusselts nõuab seifi kindlustamist. Hoidke oma seif alati spetsialisti käes.

Sellest oli abi (177) Loe rohkem