Kasutusjuhend Camry CR 4482 Munakeetja

Kas vajate oma toote (Camry CR 4482 Munakeetja) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 2.61 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Camry CR 4482 Munakeetja, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk Camry)?
Jah Nr
0%
100%
1 hääl

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui kaua peaksin mune keetma? Kontrollitud
See sõltub sellest, kui kõva peaks muna olema ja kui suur see on. Üldiselt võib öelda, et pehmete munade puhul peaks keetmisaeg olema 3-4 minutit, keskmiselt keedetud 5-6 minutit ja kõvaks keedetud munade puhul 8-10 minutit. Tulemused võivad kaubamärkide ja mudelite lõikes erineda.

Sellest oli abi (173)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Selle juhendi avaldas algselt Camry.