Kasutusjuhend Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir

Kas vajate oma Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir’i jaoks kasutusjuhendit? Allpool saate vaadata ja tasuta alla laadida eestikeelset PDF-juhendit. Sellel tootel on praegu 4 korduma kippuvaid küsimusi, 0 kommentaare ja sellel on 0 hääli. Kui see pole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 16.67 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Endorfy. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Endorfy
Mudel EY6A010 LIX Onyx Wireless
Kategooria Arvutihiired
Faili tüüp PDF
Faili suurus 16.67 MB

Kõik Endorfy Arvutihiired kasutusjuhendid
Veel Arvutihiired käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Millisel pinnal on kõige parem hiirt kasutada? Kontrollitud

Traditsiooniline juhtkuuliga hiir sobib kõige paremini polsterdatud pinnale, näiteks hiirematile. Optiline hiir töötab peaaegu igal tasasel pinnal, välja arvatud läbipaistvad või peegeldavad pinnad. Trükitud korduva mustriga pinnad võivad häirida hiire tööd.

Sellest oli abi (113) Loe rohkem

Mis on ergonoomiline hiir? Kontrollitud

Tavalise hiire igapäevane kasutamine pikema aja jooksul võib põhjustada valu käes ja randmel. Seda nimetatakse ka RSI -ks (korduv tüvevigastus). Ergonoomiline hiir on kujundatud nende probleemide vähendamiseks või vältimiseks.

Sellest oli abi (50) Loe rohkem

Mis vahe on tavalisel hiirel ja mänguhiirel? Kontrollitud

Iga mänguhiire saab kasutada tavalise hiirena. Mänguhiirel on aga mängimise hõlbustamiseks sageli kindlates kohtades lisanuppe. On isegi mänguhiiri, millel on nupud, mis on mõeldud konkreetse mängu paremaks mängimiseks.

Sellest oli abi (45) Loe rohkem

Mis suurusega hiir sobib minu käele kõige paremini? Kontrollitud

See sõltub osaliselt isiklikest eelistustest ja vajadusest, kuid üldiselt peaks hiir olema umbes 60% teie käe suurusest. See on kõige mugavam ja ergonoomilisem.

Sellest oli abi (36) Loe rohkem
Kasutusjuhend Endorfy EY6A010 LIX Onyx Wireless Arvutihiir

Seotud tooted

Seotud kategooriad