Kasutusjuhend EWT Clima 900TLS Kütteseade

Kas vajate oma toote (EWT Clima 900TLS Kütteseade) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 8.27 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest EWT Clima 900TLS Kütteseade, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega EWT Clima 900TLS Kütteseade rahul?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie EWT Clima 900TLS Kütteseade jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega EWT. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma EWT Clima 900TLS Kütteseade kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk EWT
Mudel Clima 900TLS
Kategooria Kütteseadmed
Faili tüüp PDF
Faili suurus 8.27 MB

Kõik EWT Kütteseadmed kasutusjuhendid
Veel Kütteseadmed käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused EWT Clima 900TLS Kütteseade kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kuidas mõjutab tolm küttekeha efektiivsust? Kontrollitud
Tolm võib koguneda kütteelementidele ja küttekeha õhufiltritesse, vähendades selle efektiivsust. See võib panna küttekeha töötama rohkem, et toota sama palju soojust, mis suurendab energiatarbimist ja kommunaalmakseid. Kütteseadme tõhususe säilitamiseks puhastage seda regulaarselt ja vahetage vajadusel õhufiltrit.

Sellest oli abi (66) Loe rohkem
Kuidas määrata ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurust? Kontrollitud
Ruumi jaoks vajaliku küttekeha suurus sõltub ruumi suurusest ja ruumi isolatsioonist. Üldine rusikareegel on kasutada 60 vatti ruumi ruutmeetri kohta. Näiteks kui ruumi pindala on 14 ruutmeetrit, oleks sobiv 840-vatine kütteseade.

Sellest oli abi (43) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate EWT Clima 900TLS Kütteseade kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Kasutusjuhend EWT Clima 900TLS Kütteseade