Kasutusjuhend Fagor FE-812 Pesumasin

Kas vajate oma toote (Fagor FE-812 Pesumasin) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

Loading…

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 5.7 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Loading…

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest Fagor FE-812 Pesumasin, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete teenusega Fagor FE-812 Pesumasin rahul?
Jah Nr
20%
80%
20 häält

Lisateavet selle juhendi kohta

Mõistame, et on tore, kui teil on teie Fagor FE-812 Pesumasin jaoks paberjuhend. Juhendi saate alati meie veebisaidilt alla laadida ja ise printida. Kui soovite originaaljuhendit, soovitame võtta ühendust ettevõttega Fagor. Nad võivad anda originaaljuhendi. Kas otsite oma Fagor FE-812 Pesumasin kasutusjuhendit mõnes muus keeles? Valige meie kodulehelt oma eelistatud keel ja otsige mudelinumbrit, et näha, kas see on meil saadaval.

Tehnilised andmed

Kaubamärk Fagor
Mudel FE-812
Kategooria Pesumasinad
Faili tüüp PDF
Faili suurus 5.7 MB

Kõik Fagor Pesumasinad kasutusjuhendid
Veel Pesumasinad käsiraamatuid

Korduma kippuvad küsimused Fagor FE-812 Pesumasin kohta

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu pesumasin ei käivitu, kui vajutan käivitusnuppu. Mida teha? Kontrollitud
Paljudel juhtudel pole pesumasina uks korralikult sulgunud. Avage ja sulgege uks ning proovige uuesti.

Sellest oli abi (22526) Loe rohkem
Minu pesumasin ei tühjene, mida teha? Kontrollitud
Peamine põhjus, miks pesumasin ei tühjene, on pumba või äravooluvooliku ummistuse tõttu. Kui teie pesumasinal on juurdepääs nendele osadele, proovige eemaldada ummistused. Kui see ei lahenda probleemi või kui teil pole nendele osadele juurdepääsu, võtke ühendust mehaaniku või tootjaga.

Sellest oli abi (22013) Loe rohkem
Pesumasinasse ei tule vett, mida teha? Kontrollitud
Kontrollige, kas vee sisselaskeava on avatud ja kas vee sisselaskevoolikus pole mingeid käänte. Kui see probleemi ei lahenda, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (8621) Loe rohkem
Pesumasina uks ei avane, mida teha? Kontrollitud
Põhjuseid võib olla mitu. Kõige tavalisem põhjus on filter ummistunud. Ühendage seade vooluvõrgust lahti ja kontrollige filtrit. Vajadusel eemaldage kõik ummistused. Filtri asukoht on mudelil erinev. Samuti on võimalik, et ukse avamiseks on spetsiaalne hoob. Kui need valikud ei aita, on viimane võimalus 30–60 minutiks seade vooluvõrgust lahti ühendada ja pärast seda ukse avada. Kui see ei aita, võtke ühendust tootja või mehaanikuga.

Sellest oli abi (7046) Loe rohkem
Minu pesumasin teeb palju müra ja/või vibreerib valjult, mida ma saan sellega teha? Kontrollitud
Võimalik, et pesumasinat pole tasandatud. Seda saate teha, reguleerides jalgu nii, et see oleks täiesti tasane. Probleemi võib põhjustada ka see, kui masinasse pannakse palju riideid. Kui need ei ole teie probleemi põhjused, võtke ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (6171) Loe rohkem
Millisesse lahtrisse pesuvahend peaks minema? Kontrollitud
Enamikul pesumasinatel on pesuaine jaoks 3 sektsiooni. Need lahtrid on sageli tähistatud I, II ja *, et näidata, kuhu pesuvahend läheb. Lahtrit I kasutatakse eelpesutsükli jaoks, II on põhipesutsükli jaoks ja * on mõeldud pesupehmendaja jaoks. Kõige sagedamini kasutatakse II sektsiooni.

Sellest oli abi (4165) Loe rohkem
Minu pesumasin lõhnab, mida ma sellega teha saan? Kontrollitud
Olemas on isepuhastuvate funktsioonidega pesumasinad. Kui need funktsioonid pole saadaval, on võimalik lisada 100 ml valget äädikat või 100 g sooda kristalle ja lasta pesumasinal käivitada 90 ° C programm.

Sellest oli abi (3378) Loe rohkem
Kas ma saan ühendada oma pesumasina sooja vee väljalaskeavaga? Kontrollitud
Kuigi pesumasinad saavad tõenäoliselt hakkama vee tarbimisega kuni 65 ° C, ei soovita seda enamik tootjaid. On pesutsükleid, mis kasutavad spetsiaalselt külma vett. Sellistel juhtudel võib soe vesi kahjustada pesutsükli tulemusi. Samuti on paljud pesumasinad ette nähtud ühendamiseks külma vee väljalaskeavaga.

Sellest oli abi (2769) Loe rohkem
Millele peaksin pesumasina teisaldamisel tähelepanu pöörama? Kontrollitud
Pesumasina teisaldamisel peaksite trumli kinnitama. Saate kasutada iga pesumasinaga kaasas olevat transpordipolti, mis takistab trumli liikumist masina sees. Samuti peate tühjendama kogu vee.

Sellest oli abi (1325) Loe rohkem
Kas ma saan oma kuivati ​​ja pesumasina virnastada? Kontrollitud
Üldiselt on võimalik kuivati ​​ja pesumasin otse üksteise peale laduda. See töötab ainult eestlaetavate mudelitega. Siiski on soovitav kasutada selleks sobivat lisatarvikut. See hoiab ära masinate vibreerimise ja kukkumise ning ka alumise masina kahjustamise.

Sellest oli abi (1043) Loe rohkem
Mis vahe on pesumasin-kuivati ​​ning eraldi pesumasina ja kuivati ​​kasutamisel? Kontrollitud
Pesumasina-kuivati ​​suurim eelis on see, et see võtab vähem ruumi. Kuid eraldi kuivati ​​suudab kuivatada rohkem kui pesumasin-kuivati. Pesumasin-kuivati ​​kasutab ka suhteliselt rohkem energiat ja nõuab rohkem aega.

Sellest oli abi (1043) Loe rohkem
Kas ma saan pesumasina pikendusjuhtmega ühendada? Kontrollitud
Seadmeid, mis nõuavad palju energiat, nagu pesumasin, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake, milline on pesumasina energiatarve, mis on märgitud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (1043) Loe rohkem

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Siin saate jagada, mida arvate Fagor FE-812 Pesumasin kohta. Kui teil on küsimusi, lugege esmalt hoolikalt kasutusjuhendit. Kasutusjuhendit saab taotleda kasutades meie kontaktivormi.

Carmen 18-06-2019
See leht on prügi, see ütleb teile, et teil on kasutusjuhendi pdf ja kasutusjuhendis on ainult kaks lehekülge ja see on kasutu. Milline ajaraiskamine

vastus | Sellest oli abi (8)(Google'i tõlgitud)
fulana de tal 28-05-2019
Selle toote jaoks pole pdf -is täielikku kasutusjuhendit?

vastus | Sellest oli abi (2)(Google'i tõlgitud)
Mari carnen 28-06-2020
Uks on mul kinni ja ma olen saanud selle avada, kuid nüüd panin programmi tööle ja see ei lase mul tulesid vilkuda ja see ei tööta, mida teha

vastus | Sellest oli abi (1)(Google'i tõlgitud)
Eusebio 09-09-2021
See on nali, küsite juhendit ja saate selle jama

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
まみ 13-11-2021
Olen umbes 2 tundi mündipesulas kaubanduslikus pesumasinas ringi jooksnud. Mis viga? Soovin taotleda remonti Kelle poole pöörduda? Soovin müüjast lahti saada, seega otsin firmat, kes remondiks.

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Pavel Stroh 21-02-2022
Head päeva! Ma ei leia netist vanema auto kasutusjuhendit. Fagor FE948 pesumasin. Kas te võiksite mind aidata?

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Iván 17-06-2022
Kas keegi teab, kuidas Fagor F 812 lähtestada?

vastus | Sellest oli abi (0)(Google'i tõlgitud)
Kasutusjuhend Fagor FE-812 Pesumasin