Kasutusjuhendid Õmblusmasinad

Allpool on kirjas kõik kategooria Õmblusmasinad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis suurusega nõela peaksin kasutama? Kontrollitud
Nõela suurus sõltub kangast. Paksema kanga jaoks on vaja mõtlejanõela. Pakendil sageli mainitud nõela kasutamine.

Sellest oli abi (1000)
Olen kõike kontrollinud, kuid õmblusmasina niit katkeb pidevalt, mida teha? Kontrollitud
Kui masina ülemine niit katkeb pidevalt nõela kangasse sisenemisel, võib juhtuda, et nõelaplaadil või poolkorpusel on väikesed kriimustused ja/või teravad servad. Need väikesed kahjustused võivad niidi katkestada mõne õmbluse järel.

Sellest oli abi (909)
Kui kaua õmblusmasina nõel kestab? Kontrollitud
See erineb tootjate vahel, kuid üldiselt kestab nõel umbes 8 tundi. Nõela purunemine võib võtta kauem aega, kuid enne seda on see muutunud nüriks ja võib kangast kahjustada.

Sellest oli abi (445)
Mu nõel puruneb pidevalt, mis seda põhjustab? Kontrollitud
Sellel võib olla erinevaid põhjuseid. Nõel ei pruugi valitud kanga jaoks õige olla, nõel võib olla liiga madalale seatud, kangas ei pruugi olla õigesti juhitud või poolkorpus on valesti paigutatud.

Sellest oli abi (427)
Kas nõela vahetamiseks pean õmblusmasina täielikult välja lülitama? Kontrollitud
Nõela saate vahetada pärast toote väljalülitamist sisse/välja lülitiga. Toote puhastamisel tuleb see vooluvõrgust lahti ühendada.

Sellest oli abi (323)