Kasutusjuhend ICA JDL-153 Juuksesirgendaja

Kas vajate oma toote (ICA JDL-153 Juuksesirgendaja) kasutusjuhendit? Allpool saate tasuta avada ja alla laadida PDF-vormingus kasutusjuhendi. Lisaks leiate korduma kippuvad küsimused, tootehinnangu ja kasutajate tagasiside, et saaksite oma toodet optimaalselt kasutada. Kui see ei ole teie soovitud juhend, võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Kasutusjuhend

pdf2htmlEX
Eestikeelne juhendi allalaadimine (PDF, 0.97 MB)
(Mõelge keskkonna peale ja printige see kasutusjuhend välja ainult siis, kui see on tõesti vajalik)

Hinnang

Andke meile teada, mida arvate tootest ICA JDL-153 Juuksesirgendaja, jättes selle kohta hinnangu. Kas soovite jagada oma kogemusi selle tootega või esitada küsimuse? Jätke kommentaar lehe alumises servas.
Kas olete selle tootega rahul (kaubamärk ICA)?
Jah Nr
Olge esimene, kes seda toodet hindab
0 häält

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan kasutada juuste sirgendajat märgadel juustel? Kontrollitud
Juuste sirgendajat ei ole soovitatav kasutada märgadel juustel. Parimate tulemuste saamiseks peaksid juuksed olema täiesti kuivad.

Sellest oli abi (130)
Kas ma saan juhtme pärast kasutamist seadme ümber keerata? Kontrollitud
Parem on seda mitte teha, sest see võib juhet kahjustada. Parim asi on mähkida juhe nii, nagu see oli toote pakendamisel.

Sellest oli abi (25)

Liituge selle toote teemalise vestlusega

Jennifer 19-07-2021
Tere, ma pole kindel, kas see on õige koht või kas keegi seda näeb, aga ma ostsin mõne aja tagasi ühe sellise ja proovisin seda just. See töötab, kuid ma mõtlesin, kas seda on enam ohutu kasutada (nii juuste kahjustamise, aga ka üldiselt ohutuse osas). Kui kaua me peaksime ühte hoidma? Aitäh!

vastus | Sellest oli abi (0)(Translated by Google)
Kasutusjuhend ICA JDL-153 Juuksesirgendaja