Käsiraamatud Elektrijalgrattad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Elektrijalgrattad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin jalgrattaketti määrima? Kontrollitud

Normaalse kasutamise korral on parem ketti määrida kord kuus. Suurendage seda sagedust intensiivse kasutamise korral. Määrige ka pärast väljasõitu tugeva vihma või suure tolmu korral.

Sellest oli abi (212) Loe rohkem

Milline on jalgratta jaoks õige rehvirõhk? Kontrollitud

Jalgratta rehv tuleb täis pumbata. Täpne rõhk võib iga jalgratta ja kaubamärgi puhul olla erinev, kuid üldiselt on hea kasutada vähemalt 3,5 kuni 4,5 baari. Ideaalne rõhk on sageli rehvile märgitud.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem

Mida ütleb ratta suurus minu jalgratta kohta? Kontrollitud

Suurema rattaga läbite ühe pöördega suurema vahemaa. Ilma lisakäikude ja muu abita kulub sageli ka rohkem pingutusi. Seetõttu pole tõsi, et suuremate ratastega jalgrattad lähevad kiiremini.

Sellest oli abi (102) Loe rohkem

Minu jalgratta rehvid on tühjad, kuigi ma pole oma jalgratast pikka aega kasutanud, miks see nii on? Kontrollitud

Jalgratta rehvid on valmistatud kummist. See on looduslik toode, mis on altid kuivama. See võib juhtuda päikese käes viibimise või pika aja möödudes. Kuivanud rehv võib esimese sõidu ajal praguneda või tühjaks minna.

Sellest oli abi (98) Loe rohkem