Kasutusjuhendid Panasonic Elektrilised hambaharjad

Allpool on kirjas kõik kategooria Panasonic Elektrilised hambaharjad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti ja kui kaua peaksin hambaid pesema? Kontrollitud
Soovitav on hambaid harjata vähemalt 2 korda päevas vähemalt 2 minuti jooksul. Paljud elektrilised hambaharjad on varustatud funktsiooniga, mis näitab neid 2 minutit.

Sellest oli abi (23)
Ma pesen hambaid kaks korda päevas, kuid mul on endiselt halb hingeõhk, miks see nii on? Kontrollitud
Halba hingeõhku ei põhjusta mitte ainult hammastele jäänud toit või igemete põletik. Bakterid keelel ja suukuivus võivad samuti põhjustada halba hingeõhku.

Sellest oli abi (10)
Kas elektrilise hambaharjaga harjamine on parem kui käsitsi? Kontrollitud
Elektrilised hambaharjad eemaldavad hambakatu palju paremini kui käsitsi. Paljud elektrilised hambaharjad aitavad ka harjade järjestust ajastada, aidates saavutada paremat tulemust.

Sellest oli abi (8)
Kas ma saan duši all kasutada elektrilist hambaharja? Kontrollitud
See sõltub kaubamärgist ja mudelist. Kontrollige seda alati eelnevalt oma ohutuse tagamiseks ja ärge tehke seda, kui hambahari pole selleks sobiv.

Sellest oli abi (2)
Mis vanusest alates saab laps elektrilist hambaharja kasutada? Kontrollitud
Lapsed saavad elektrilist hambaharja kasutada alates hetkest, kui nad saavad iseseisvalt hambaharja käes hoida ja kasutada. Laste jaoks kasutage väikest pehmete karvadega harjapead. Kuni 5 -aastastele lastele peaksite kasutama spetsiaalset hambapastat, mille fluoriidisisaldus on vähenenud.

Sellest oli abi (2)