Käsiraamatud Kaalud jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Kaalud kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu kaal näitab sellel püsti seistes ebareaalselt väikest kaalu, miks see nii on? Kontrollitud

Parima tulemuse saamiseks peaks kaal seisma kõval tasasel pinnal. Kui kaal seisab näiteks vaiba peal, võib see mõõtmist mõjutada.

Sellest oli abi (2509) Loe rohkem

Mis on KMI? Kontrollitud

KMI tähistab kehamassiindeksit ja seda saab arvutada, jagades oma kaalu kilogrammides pikkusega ruutmeetrites. Näiteks kellegi kehakaaluga 70 kilogrammi ja pikkusega 1,75 meetrit on KMI 22,86. KMI vahemikus 18,5 kuni 25 peetakse tervislikuks.

Sellest oli abi (1788) Loe rohkem

Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud

Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (763) Loe rohkem

Kas ma saan märgade jalgadega kaalu kasutada? Kontrollitud

See sõltub mastaabist. Diagnostilise skaala kasutamisel on mõõtmiste nõuetekohaseks teostamiseks vaja, et jalad oleksid kuivad.

Sellest oli abi (459) Loe rohkem