Kasutusjuhendid: Philips Raseerimisaparaadid

Allpool on kirjas kõik kategooria Philips Raseerimisaparaadid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin oma Philipsi pardli pardlipead puhastama? Kontrollitud
Philips soovitab seda teha iga kahe kuu tagant. Regulaarne puhastamine pikendab seadme eluiga.

Sellest oli abi (160)
Kui kaua habemeajamispea peab vastu, enne kui see tuleb välja vahetada? Kontrollitud
Sõltuvalt sellest, kui sageli seda kasutatakse, kestab habemeajamispea 6 kuud kuni 2 aastat. Optimaalse tulemuse tagamiseks on parem raseerimispea vahetada kord aastas.

Sellest oli abi (128)
Kust ma leian oma Philipsi pardli mudeli ja/või seerianumbri? Kontrollitud
Mudeli numbri leiate seadme tagaküljelt. Mõnikord asub seerianumber ka seadme tagaküljel, vastasel juhul võib selle leida lõikuri alt või juuksekambrist.

Sellest oli abi (83)
Mis vahe on vibreerivatel ja pöörlevatel pardlipeadel? Kontrollitud
See on enamasti isiklike vajaduste ja eelistuste küsimus, kuid üldiselt võib öelda, et vibreerivate pardlipeade terad liiguvad kiiremini ja pakuvad seetõttu kiiremaid tulemusi. Pöörlev pardlipea pääseb kergemini teatud näopiirkondadesse.

Sellest oli abi (49)
Millises suunas peaksin raseerima? Kontrollitud
Enamikul juhtudel on soovitatav raseerida juuste kasvu suunaga. See vähendab ärritunud naha ja sissekasvanud juuste ohtu.

Sellest oli abi (44)