Käsiraamatud Adler Soojenduspadjad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Adler Soojenduspadjad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui kuumaks peaks mu küttepadi minema? Kontrollitud

Teie küttepadja temperatuur võib olenevalt mudelist ja kaubamärgist erineda, kuid enamikul küttepatjadel on reguleeritavad temperatuuriseaded. Soojenduspadja soovitatav temperatuurivahemik on 35°C kuni 45°C (95°F kuni 113°F). Vältige kuumutuspadja kasutamist kõrgeimas asendis pikema aja jooksul, kuna see võib põhjustada põletusi.

Sellest oli abi (8) Loe rohkem

Kas ma saan oma soojenduspatja magades kasutada? Kontrollitud

Üldjuhul ei soovitata magamise ajal soojenduspatja kasutada, kuna see võib põhjustada tulekahju. Lisaks võite kogemata veereda küttepadjale ja põhjustada põletusi. Kui vajate magamise ajal soojusravi, kaaluge spetsiaalselt üleöö kasutamiseks mõeldud väikese võimsusega soojenduspadja või voodisoojendaja kasutamist.

Sellest oli abi (2) Loe rohkem

Kui kaua ma saan oma soojenduspatja ühe seansi jooksul kasutada? Kontrollitud

Soojenduspadja soovitatav kasutusaeg sõltub kaubamärgist ja mudelist, kuid enamik soojenduspatju on mõeldud kasutamiseks korraga 20–30-minutisteks seanssideks, mille vahel on pausid. Vältige kuumutuspadja kasutamist pikema aja jooksul, kuna see võib põhjustada nahaärritust või põletusi.

Sellest oli abi (2) Loe rohkem