Kasutusjuhendid Boilerid

Allpool on kirjas kõik kategooria Boilerid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu boiler toodab ainult leiget vett, miks see nii on? Kontrollitud
See tähendab ilmselt, et termostaat on katki. Võtke nõu saamiseks ühendust tootjaga.

Sellest oli abi (597)
Kas on kasulik katla väljalülitamise või puhkuse ajal välja lülitada? Kontrollitud
Paljud kaasaegsed katlad on väga energiasäästlikud. Puhkusel või puhkusel, mis kestab 1 nädal või vähem, kulub vee soojendamiseks rohkem energiat kui vee hoidmiseks praegusel temperatuuril. Üle 1 nädala kestvate puudumiste korral võib katla väljalülitamine säästa energiat.

Sellest oli abi (203)
Rõhuventiilist tuleb vett, kas see on normaalne? Kontrollitud
Jah, boiler on surveanum. Kui rõhk tõuseb liiga kõrgeks, alandab boiler seda, vabastades vee läbi rõhuvabastusventiili. Katla paigaldajal peaks olema korralik drenaaž.

Sellest oli abi (185)
Milline on parim koht oma boileri paigaldamiseks? Kontrollitud
Parim koht boileri paigaldamiseks on selle koha lähedal, kus kasutatakse kõige rohkem sooja vett (st: vannituba). See tagab sooja vee kiire tarnimise ja minimaalse soojuskadu.

Sellest oli abi (161)
Mis vahe on katla ja gaasikatla vahel? Kontrollitud
Boiler soojendab vett enne selle kasutamist. Gaasikatel soojendab vett hetkel, mil seda vaja on. See tähendab, et tavalise boileri korral saate sooja vee tühjaks saada, kui paak on tühi.

Sellest oli abi (93)