Kasutusjuhendid Adler Ilmajaamad

Allpool on kirjas kõik kategooria Adler Ilmajaamad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Minu ilmajaam ennustas vihma, kuid seda ei juhtunud. Miks nii? Kontrollitud
Ilmajaama ennustus põhineb õhurõhul. Üldiselt tähendab madal rõhk halba ilma ja kõrge rõhk head ilma. Võimalik, et ilmastik areneb teisiti, kui õhurõhk ennustab.

Sellest oli abi (1228)
Milline on ilmajaama ja selle andurite jaoks parim asukoht? Kontrollitud
Ilmajaam ise on sees ja seda tuleb hoida eemal soojusallikatest, nagu köök, aknad või elektriseadmed. Eraldi välistemperatuuri andur tuleb paigutada varju ja maapinnast vähemalt 1,25 m kõrgusele. Vihmaandur tuleb paigutada avatud alale, kus see võib alati vihma koguda. Tuuleandur tuleb paigutada ka avatud alale, kusjuures kõik tuult mõjutavad takistused.

Sellest oli abi (199)
Minu ilmajaamas on vihmamõõtur, kas sellega saab ka lumesaju mõõta? Kontrollitud
Mõned vihmamõõturid on varustatud kütteelemendiga, mis paneb lume sulama ja võimaldab seda mõõta. Ilma kütteelemendita ummistub vihmamõõtur ja mõõtmisi ei saa teha.

Sellest oli abi (147)
Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud
Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (147)
Kas ma saan vahetatava aku pikka aega seadmesse jätta? Kontrollitud
Vahetatavad patareid võivad seadmes pikaks ajaks kasutusse jääda. Kui seadet hoitakse pikka aega, on soovitatav patareid oksüdeerumise vältimiseks eemaldada.

Sellest oli abi (146)