Kasutusjuhendid Auriol Kellad

Allpool on kirjas kõik kategooria Auriol Kellad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mis on minu Auriol toote mudeli number? Kontrollitud
Kuigi mõnel Aurioli tootel on alternatiivne mudelinumber, on kõigil neil IAN -number, mille abil saab toodet identifitseerida.

Sellest oli abi (311)
Mis on kvartsliikumine? Kontrollitud
Kvartsliigutusega kellasid juhib aku. See saadab elektrivoolu läbi kvartskristallide, mis hakkavad vibreerima. Need vibratsioonid kanduvad edasi liikumisele. Kuna vibratsioonil on kindel sagedus, on kvartsliigutusega kellad ülitäpsed.

Sellest oli abi (22)
Mis on GMT? Kontrollitud
GMT tähistab Greenwichi aega (mõnikord nimetatakse seda UTC -ks, mis tähistab koordineeritud universaalset aega). Londoni lähedal Greenwichi läbiva 0 -pikkuse aeg on käes.

Sellest oli abi (13)
Mis on "kronograaf"? Kontrollitud
"Kronograaf" on sõna otseses mõttes "aja kirjanik". Seda terminit kasutatakse kellade kirjeldamiseks, mis näitavad kellaaega ja mõõdavad teatud ajavahemikku, näiteks stopperit.

Sellest oli abi (12)