Käsiraamatud Mio Kontoritoolid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Mio Kontoritoolid mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Milline on kontoritooli ideaalne kõrgus laua suhtes? Kontrollitud

Optimaalse istumisasendi saavutamiseks peaks tool olema sellisel kõrgusel, et jalad oleksid põrandal tasased ja ülemised ja alumised jalad 90 kraadise nurga all. Selles asendis puudutage oma krae luud ja laske käel piki keha rippuda. Küünarnuki kõrgus on teie laua ideaalne kõrgus.

Sellest oli abi (322) Loe rohkem

Mitu tundi päevas saan kontoritoolil istuda? Kontrollitud

Ideaalis ei tohiks te istuda rohkem kui 8 tundi päevas. Nendel tundidel on tungivalt soovitatav iga 20-30 minuti järel püsti tõusta ja umbes minut kõndida, enne kui uuesti maha istuda.

Sellest oli abi (5) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend Mio XP5 Kontoritool
Bert 30-12-2021
Tool on täiesti valesti disainitud.See võib ettepoole kalduda, kuna nimmepadi põhjustab raskuskeskme nihkumise teljevahe keskjoonest. Võid end korralikult vigastada, sest kukud ette ja võid vigastada pead ja ka peatoe tagumises otsas oleva toolilt. Ma tagastasin selle, ilma hapude nägudeta. Aitäh MIO!


(Google'i tõlgitud)
Mio XP5 Kontoritool