Käsiraamatud ECG Köögikaalud jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria ECG Köögikaalud mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mitu grammi läheb ühte untsi? Kontrollitud

Üks unts on täpselt 28 345 9531 grammi või ümardatuna 28,5 grammi.

Sellest oli abi (463) Loe rohkem

Minu seadme aku on oksüdeerunud. Kas ma saan seda siiski ohutult kasutada? Kontrollitud

Jah, seadet saab endiselt ohutult kasutada. Kõigepealt eemaldage oksüdatiivne aku. Ärge kunagi kasutage selleks paljaid käsi. Seejärel puhastage patareipesa äädikasse või sidrunimahla kastetud vatitupsuga. Laske sellel kuivada ja sisestage uued patareid.

Sellest oli abi (251) Loe rohkem

Kuidas oma köögikaalu puhastada? Kontrollitud

Köögikaal on elektrooniline seade ja sellisena ei saa seda nõudepesumasinas puhastada. Kasutage köögikaalu puhastamiseks niisket lappi ja pehmet pesuainet.

Sellest oli abi (195) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend ECG KV 117 SLIM Köögikaal
A.Jirků 05-09-2022
Head päeva Aastate pärast hakkas kaal vihaseks muutuma, tavaliselt panen selle käima, hüppab peale ja enne kui midagi kaaluma hakkan hüppab mõne sekundi jooksul näidikule nr 19, siis reageerib ainult aku eemaldamisele, ma ei saanud. ei leia juhendist mingeid nõuandeid.


(Google'i tõlgitud)
ECG KV 117 SLIM Köögikaal