Käsiraamatud ECG Riisikeetjad jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria ECG Riisikeetjad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas ma saan riisipliidis riisi keetmiseks piima kasutada? Kontrollitud

Ei, enamik kaubamärke ei soovita piima kasutada. Piim võib paisuda ja riisipliidist ventilatsiooniavade kaudu väljuda.

Sellest oli abi (301) Loe rohkem

Kas ma saan oma riisipliidis ka kinoa valmistada? Kontrollitud

Jah, enamikus riisipliitides on võimalik kinoad valmistada.

Sellest oli abi (181) Loe rohkem

Kas riisipliit on sama mis kiirkeedupott? Kontrollitud

Kuigi need kaks toodet on väga sarnased, on need põhimõtteliselt erinevad. Suurim erinevus on see, et survepliidi saab alati õhukindlalt sulgeda ja riisipliiti mitte.

Sellest oli abi (179) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend ECG RZ 060 Riisikeetja
Jasminka Lončar 30-09-2022
Loodan ainult, et nüüd ei nõua nad minult iga kuu 30 HRK-i mängude eest, mida reklaamite ja petate sellise saidi seadistamise viisiga!


(Google'i tõlgitud)
ECG RZ 060 Riisikeetja
Kasutusjuhend ECG RZ 060 Riisikeetja
Jasminka Lončar 30-09-2022
Aitäh selle "pardi" eest, mis on kirjutatud suurte tähtedega SKini ja suure rohelise noolega, all on sinise joonega mängukeskus, olete väga osavad meid pensionäre PETTES ja meie raha mängude eest ära võtma! Ja kõige pisemate tähtedega kirjutatud fail, et laadida alla seadme juhised, mida ma isegi prillidega ei näe. Au teile sellise "professionaalsuse" eest, nagu oleksime kõik 15-aastased, teades, et roheline nool viitab mängudele, mitte juhistele. Häbi teile, te olete esimese tellimuse petturid! Mina kannan ka ära, kui pensionist 1800 HRK maha arvata


(Google'i tõlgitud)
ECG RZ 060 Riisikeetja