Käsiraamatud Lapsevankrid jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Lapsevankrid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Millised on plussid ja miinused õhkrehvide kasutamisel vankris? Kontrollitud

Vankri õhkrehvide suurim eelis on see, et need on väga mugavad nii lapsele kui ka vankrit lükkavale inimesele. Õhurehvid summutavad ebatasasel pinnal, näiteks metsas või rannas. Puuduseks on see, et õhurehvid võivad tühjaks minna.

Sellest oli abi (232) Loe rohkem

Millised on vahtrehvide jalutuskäru kasutamisel plussid ja miinused? Kontrollitud

Vahtrehvide suurim eelis vankril on see, et need ei saa tühjaks minna. Vahtrehvid summutavad veidi vähem kui õhurehvid, kuid on mugavamad kui kindlad rehvid. Paljud kaasaegsed jalutuskärud kasutavad ees kindlate rehvide ja tagavahtkummide kombinatsiooni, muutes vankri agaraks ja mugavaks.

Sellest oli abi (142) Loe rohkem

Millised on kindlate rehvide jalutuskäru kasutamisel plussid ja miinused? Kontrollitud

Kindlad rehvid muudavad jalutuskäru väga agaraks. Puuduseks on see, et kindlad rehvid summutavad vähem ja on seetõttu vähem mugavad kui õhk- või vahtrehvid.

Sellest oli abi (137) Loe rohkem

Milline jalutuskäru on vastsündinule parim? Kontrollitud

Vastsündinud lapse jaoks on valdavalt oluline, et ta saaks lamedalt lamada. See aitab kaasa hingamisvõimele ja kopsude arengule.

Sellest oli abi (29) Loe rohkem

Mis vanuseni sa vankrit kasutad? Kontrollitud

Üldjuhul kasutatakse jalutuskäru kuni 36 kuud (3 aastat).

Sellest oli abi (23) Loe rohkem