Kasutusjuhendid Philips Rinnapumbad

Allpool on kirjas kõik kategooria Philips Rinnapumbad mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas on võimalik kasutada kasutatud rinnapumpa? Kontrollitud
Kui piima läbivaid osi on võimalik desinfitseerida, näiteks neid keetes, on kasutatud rinnapumba kasutamine ohutu. Muudel juhtudel ei ole see hügieeniline ega soovitav.

Sellest oli abi (21)
Kui kaua saan rinnapiima säilitada? Kontrollitud
See sõltub sellest, kus te seda hoiate. Toatemperatuuril kestab see 5-10 tundi. Külmikus võib piima värskena hoida kuni 5 päeva või kuni 3 kuud sügavkülmas. Sügavkülmikus säilib rinnapiim värskena 3-6 kuud. Pärast piima soojendamist saab seda kasutada kuni 1 tund. Kui piim lõhnab hapu, on ilmselt parem seda mitte kasutada.

Sellest oli abi (2)
Kas Philips Aventi pudeleid ja nibusid saab nõudepesumasinas puhastada? Kontrollitud
Jah, Philipsi Aventi niplid ja pudelid on nõudepesumasinas pestavad. Parim on asetada need nõudepesumasina ülemisse riiulisse.

Sellest oli abi (0)
Mis vahe on avatud ja suletud süsteemiga rinnapumbal? Kontrollitud
Suletud süsteemiga rinnapumpade puhul ei puutu piim mehhanismiga kokku ja voolab otse reservuaari. Avatud süsteemiga voolab piim läbi rinnapumba ja seejärel mahutisse. Seetõttu on suletud süsteem hügieenilisem ja vajab vähem puhastamist.

Sellest oli abi (0)