Kasutusjuhendid Steriliseerijad

Allpool on kirjas kõik kategooria Steriliseerijad kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Steriliseerin pudeleid iga päev, kuid neis on veel piimajääke. Miks nii? Kontrollitud

Enne pudelite steriliseerimist peske neid alati. Steriliseerijat kasutatakse bakterite hävitamiseks, kuid see ei ole alternatiiv harjale ega nõudepesumasinale.

Sellest oli abi (72) Loe rohkem

Kui sageli peaksin steriliseerijast katlakivi eemaldama? Kontrollitud

Kui sterilisaatorit kasutatakse regulaarselt, tuleks seda katlakivi eemaldada vähemalt kord iga 4 nädala järel, olenevalt vee kvaliteedist teie piirkonnas.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Sterilisaatori põhi muutus pruuniks, mida ma peaksin tegema? Kontrollitud

See on tõenäoliselt katlakivi kogunemine ja märk sellest, et peaksite steriliseerijast katlakivi eemaldama. Mudeli katlakivi eemaldamise kohta lugege oma konkreetse sterilisaatori kasutusjuhendit.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem

Kas ma saan pudelit pärast steriliseerimist käsitsi kuivatada? Kontrollitud

Ei, see pole soovitatav. Pudelile jääv vesi on steriilne ega sisalda baktereid. Pudelit käsitsi kuivatades lisatakse uusi baktereid, mistõttu pudel ei ole enam steriilne.

Sellest oli abi (0) Loe rohkem