Kasutusjuhendid Turvatoolid

Allpool on kirjas kõik kategooria Turvatoolid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kas Isofixi turvatooli saab paigutada ilma isofixita autodesse? Kontrollitud
Enamikul saadavalolevatel Isofixi turvatoolidel on lisaks autospetsiifilisele kinnitusele universaalne kinnitus turvavöödega kinnitamiseks. See võimaldab istet turvavöödega kinnitada. Üksikasjade saamiseks lugege turvahälli kasutusjuhendit. On Isofix turvatooli, mida ei saa turvavöödega kinnitada.

Sellest oli abi (677)
Mis on turvatooli paigutamiseks kõige turvalisem koht? Kontrollitud
See sõltub osaliselt autost, kuid üldiselt on tagaistme keskosa kõige turvalisem koht. Siin on laps külgedelt võimalikult kaugel ja seega õnnetuse korral kõige paremini kaitstud. Seda aga ainult juhul, kui on olemas 3-punkti turvavöö. Kui saadaval on ainult turvavöö, on turvalisem kasutada tagaistmeistet.

Sellest oli abi (617)
Kas ma saan kasutada autosõitu lennukis? Kontrollitud
Turvatoolide kasutamiseks lennukites puuduvad rahvusvahelised juhised. Sõltuvalt mudelist on võimalik, et turvatool sobib selleks. Kas see on lubatud või mitte, sõltub lennufirmast. Selle kontrollimiseks võtke alati eelnevalt ühendust lennufirmaga.

Sellest oli abi (190)
Kas kõiki Isofixi turvatoole saab paigaldada kõikidesse Isofixiga autodesse? Kontrollitud
Ei, on olemas universaalsed ja mitteuniversaalsed Isofix turvatoolid. Mitteuniversaalset Isofix turvatooli saab kasutada ainult selleks ettenähtud autodel. Istmega on kaasas nimekiri automudelitest, mis sobivad selle istmega kasutamiseks. Universaalset Isofix turvatooli saab kasutada ainult autodes, mis on varustatud Isofixi ja Top Tether kinnituspunktiga.

Sellest oli abi (143)
Mis on Isofix? Kontrollitud
Isofix on rahvusvaheliselt standarditud süsteem paljude autode turvatoolide jaoks. Autol on Isofix kinnitusklambrid. Need klambrid asuvad seljatoe ja tagaistme istme vahel ning on ühendatud auto kerega. Isofix turvatool on varustatud konksudega, mida saab hõlpsasti kinnitusklambrite külge kinnitada.

Sellest oli abi (136)
Kui kaua saab mu laps turvatoolis olla? Kontrollitud
Ärge laske oma lapsel istuda turvatoolis kauem kui 1,5–2 tundi päevas. Paljud kaasaegsed jalutuskärud pakuvad turvatooli ülaosale kinnitamise võimalust, mis võimaldab teie last kiiresti transportida. Ka sel juhul ärge ületage 1,5 kuni 2 tundi päevas.

Sellest oli abi (133)