Käsiraamatud Karlie Kasside ronimispuud jaoks

Allpool on kirjas kõik kategooria Karlie Kasside ronimispuud mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Mul on kassipuu. Kas ma pean ikkagi oma kassi küüsi lõikama? Kontrollitud

Kui kass jääb sisse, on võimalik, et peale kassipuu kasutamise on ka küünte lõikamine. Õues lubatud kass vajab oma küüsi, näiteks kaitsemehhanismina.

Sellest oli abi (39) Loe rohkem

Mis on parim koht kassipuu jaoks? Kontrollitud

Kuigi parim paigutus sõltub paljudest teguritest, on kassipuu jaoks üldiselt hea koht akna lähedal. See võimaldab kassil päevitada ja õue vaadates meelt lahutada. Samuti ärge asetage kassipuud liivakastile liiga lähedale.

Sellest oli abi (4) Loe rohkem

Viimased kommentaarid

Kasutusjuhend Karlie Banana Leaf III Kassi ronimispuu
Gaby Motz 24-02-2021
Karlie Outdoor kraapimispostiga on kangas korvis ja taldrikul rebenenud. Kas on mingeid varuosi või saab ilmastikukindla kanga? Muidu on ta endiselt heas vormis. Mul oleks väga hea meel teie tagasiside üle saada. MfG Gaby Motz


(Google'i tõlgitud)
Karlie Banana Leaf III Kassi ronimispuu