Kasutusjuhendid Fritüürid

Allpool on kirjas kõik kategooria Fritüürid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin oma fritüüris rasva või õli vahetama? Kontrollitud
Optimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitav vahetada rasv või õli iga 8 praadimiskorra järel, kui valmistate suupisteid. Kui teete friikartuleid, võib rasva või õli vahetada iga 12 praadimiskorra järel.

Sellest oli abi (948)
Kas ma saan oma fritüüri seest puhastada küürimisvahendiga? Kontrollitud
Ei. Enamikul fritüüritel on spetsiaalne kiht, mida saab puhastada küürimis- või abrasiivpuhastusvahendiga. Kasutage ainult küürija pehmet külge või niisket salvrätikut.

Sellest oli abi (368)
Mis on minu fritüüris "külm tsoon"? Kontrollitud
Külma tsooniga fritüürites asub osa õlist küttekeha all. See õliosa jääb külmemaks kui ülemine osa. Purud ujuvad põhja ja satuvad sellesse külma tsooni, tagades, et õli püsib kauem puhas.

Sellest oli abi (351)