Kasutusjuhendid Duracraft Kliimaseadmed

Allpool on kirjas kõik kategooria Duracraft Kliimaseadmed mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui tihti peaksin kliimaseadme filtreid puhastama või vahetama? Kontrollitud
Kliimaseadme filtreid on soovitatav kontrollida 4 korda aastas. Määrdunud filtreid saab puhastada tolmuimejaga või pesta sõltuvalt tüübist. Hoolduse ajal peaks professionaal otsustama, kas on aeg filtrid välja vahetada.

Sellest oli abi (2467)
Mida tähendab BTU? Kontrollitud
BTU tähistab Briti soojusüksust. See ühik näitab jahutusvõimet.

Sellest oli abi (833)
Kas iga kliimaseade toimib ka õhukuivatina? Kontrollitud
Kliimaseadme toodetud külmas õhus on sageli suhteliselt madal niiskus. Mõju on aga väiksem kui tegeliku õhukuivati ​​kasutamisel. Mõnel kliimaseadmel on õhu kuivatamiseks spetsiaalne funktsioon.

Sellest oli abi (547)
Mis on R-410A? Kontrollitud
R-410A on jahutusaine, mida kasutatakse seadmetes, mis jahutavad kuni 0 ° C, nagu külmikud ja kliimaseadmed. See asendab vanemaid jahutusaineid ega kahjusta osoonikihti.

Sellest oli abi (398)
Milline on parim koht split-tüüpi kliimaseadme siseseadme paigaldamiseks? Kontrollitud
See sõltub ruumist, kuid üldiselt saab järgida järgmisi reegleid. Veenduge, et miski ei takistaks õhuvoolu. Veenduge, et asukoht on hoolduseks juurdepääsetav. Paigaldage seade maapinnast vähemalt 2 meetri kaugusele.

Sellest oli abi (285)
Kas kliimaseade mõjutab õhukvaliteeti negatiivselt? Kontrollitud
Kui kliimaseadet on korralikult hooldatud, ei mõjuta see õhukvaliteeti. Kui näiteks filtrit pole pikka aega vahetatud või muud hooldust pole tehtud, võib konditsioneer tekitada määrdunud õhku.

Sellest oli abi (285)
Kas ma saan oma mobiilse kliimaseadme kappi paigutada, et see silmist eemal hoida? Kontrollitud
Ei, absoluutselt mitte. Mobiilne kliimaseade vajab ruumi õhuvoolu ja õhu sisselaskmise võimaldamiseks. Väikeses ruumis võib seade üle kuumeneda.

Sellest oli abi (283)