Kasutusjuhendid Kuivatid

Allpool on kirjas kõik kategooria Kuivatid kaubamärgid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Kaubamärgil klõpsates avaneb kõigi mudelite loend. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie kaubamärki pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Miks on minu kuivati ​​de trummel suurem kui minu pesumasinal, kuigi nende maht on sama? Kontrollitud
Pesu nõuetekohaseks kuivatamiseks peab kuivatil olema õhku. See vajab ruumi ja sellepärast peab trummel olema suurem.

Sellest oli abi (2868)
Mis vahe on kondensaatorkuivatil ja ventileeritaval kuivatil? Kontrollitud
Kondensaatorkuivatis tühjendatakse kondenseerunud veeaur ja kogutakse sisemisse reservuaari. Ventilatsiooniga kuivatis juhitakse kuum, niiske õhk läbi vooliku, näiteks aknast välja. Ventilatsiooniga kuivatit on odavam kasutada kui kondensaatorkuivatit

Sellest oli abi (719)
Kas ma saan oma kuivati ​​ja pesumasina virnastada? Kontrollitud
Üldiselt on võimalik kuivati ​​ja pesumasin otse üksteise peale laduda. See töötab ainult eestlaetavate mudelitega. Siiski on soovitav kasutada selleks sobivat lisatarvikut. See hoiab ära masinate vibreerimise ja kukkumise ning ka alumise masina kahjustamise.

Sellest oli abi (563)
Kas ma saan ühendada kuivati ​​pikendusjuhtmega? Kontrollitud
Seadmeid, mis nõuavad palju energiat, nagu kuivatit, ei saa ühendada kõigi pikendusjuhtmetega. Vaadake kuivati ​​energiatarbimist, mis on märgitud vattides, ja kontrollige, kas pikendusjuhe saab sellega hakkama. Seal on paksemate kaablitega pikendusjuhtmed, mis on valmistatud suuremate seadmete käsitsemiseks.

Sellest oli abi (430)
Mis vahe on pesumasin-kuivati ​​ning eraldi pesumasina ja kuivati ​​kasutamisel? Kontrollitud
Pesumasina-kuivati ​​suurim eelis on see, et see võtab vähem ruumi. Kuid eraldi kuivati ​​suudab kuivatada rohkem kui pesumasin-kuivati. Pesumasin-kuivati ​​kasutab ka suhteliselt rohkem energiat ja nõuab rohkem aega.

Sellest oli abi (426)