Kasutusjuhendid AEG Külmik-sügavkülmikud

Allpool on kirjas kõik kategooria AEG Külmik-sügavkülmikud mudelid, mille kohta meil on olemas kasutusjuhendid. Vaadake ka lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi, kust võite leida kasulikke näpunäiteid oma toote kohta. Kas teie mudelit pole loendis? Võtke meiega ühendust.

Kas teie toode on defektne ja kasutusjuhendist pole abi? Tasuta remonditeenused: Repair Café.

Korduma kippuvad küsimused

Meie tugimeeskond otsib kasulikku tooteteavet ja vastuseid korduma kippuvatele küsimustele. Kui leiate meie korduma kippuvates küsimustes ebatäpsusi, andke sellest meile teada, kasutades kontaktivormi.

Kui ma tahan, et minu külmik-sügavkülmik oleks külmem, kas ma peaksin valima kõrgema või madalama seadistuse? Kontrollitud
Enamiku külmik-sügavkülmikute puhul tähendab kõrgem seadistus, et masin jahtub raskemini. Madalama seadistuse korral jahutab masin vähem kõvasti ja külmkapi-sügavkülmiku temperatuur on kõrgem.

Sellest oli abi (5939)
Kas ma saan muuta oma külmiku-sügavkülmiku ukse avamissuunda? Kontrollitud
Jah, peaaegu kõik seisvad külmik-sügavkülmikud pakuvad võimalust asetada uks teisele poole. Kuidas seda teha, leiate üldiselt kasutusjuhendist.

Sellest oli abi (3325)
Milline on parim temperatuur külmiku jaoks? Kontrollitud
Tervise seisukohast on parim temperatuur vahemikus 3 ℃ kuni 4 ℃. Nendel temperatuuridel on bakterite ja hallituse kasv piiratud.

Sellest oli abi (2549)
Minu külmkapi-sügavkülmiku äravooluava on määrdunud/ummistunud, kuidas seda puhastada? Kontrollitud
Selleks on olemas spetsiaalsed puhastusseadmed, kuid ummistusi või mustust on võimalik eemaldada ka vatitupsuga. Äravooluava puhtana hoidmiseks ja lõhnade vältimiseks on soovitav tilgutada kloorivalgendit äravoolu 4 korda aastas.

Sellest oli abi (2414)
Kui tihti peaksin oma sügavkülmiku sulatama? Kontrollitud
Sügavkülmiku optimaalseks kasutamiseks on parem see sulatada üks kord iga 3-6 kuu tagant. Sügavkülmiku sisemuses olev jää vähendab vaba ruumi ja suurendab energiakasutust. Sulatamisprotsessi saab kiirendada, asetades kuuma vee sahtlisse või asetades kuuma veega kausid sügavkülma.

Sellest oli abi (2087)
Minu külmik-sügavkülmik teeb pulbitsevat heli, kas see on normaalne? Kontrollitud
Kaasaegsed külmik-sügavkülmikud kasutavad keskkonnasõbralikku jahutusainet. Jahutusprotsessi käigus muutub see aine gaasiks, mis võib põhjustada mullitavat ja/või susisevat heli. See on täiesti normaalne.

Sellest oli abi (2025)
Ostsin uue külmiku-sügavkülmiku, kas ma saan selle kohe sisse lülitada? Kontrollitud
Ei, külmik-sügavkülmik peab enne sisselülitamist seisma vähemalt 4 tundi püstises asendis. Seda seetõttu, et jahutusvedelik peab settima.

Sellest oli abi (1253)
Kas on normaalne, et minu külmiku-sügavkülmiku tagaseinale tekivad vesi või jääpiisad? Kontrollitud
Jah, see on täiesti normaalne nähtus. Sooja õhu või toodetega külmikusse-sügavkülmikusse sisenev niiskus ladestub kõige külmemale osale, olles tagasein. Kuna tagasein võib saavutada temperatuuri alla külmumise, külmuvad tilgad aeg -ajalt. Kui külmik-sügavkülmik on tühikäigul, sulavad tilgad üles ja voolavad külmik-sügavkülmiku kanalisatsiooni.

Sellest oli abi (946)
Minu külmkapi-sügavkülmiku uks ei sulgu korralikult, miks see nii on? Kontrollitud
Kaks kõige tavalisemat põhjust on see, et külmik-sügavkülmik ei ole tasane ja uksetihend on kahjustatud või sellel on toitu. Veenduge, et külmik-sügavkülmik on tasane ja kontrollige uksetihendit. Vajadusel vahetage tihend.

Sellest oli abi (820)
Kui palju ruumi peaksin külmiku-sügavkülmiku ja seina vahele jätma? Kontrollitud
Hea ventilatsiooni tagamiseks on parem jätta vähemalt 5 cm vaba ruumi mõlemal küljel ja külmiku tagaküljel.

Sellest oli abi (784)
Mida tähendavad tähed sügavkülmikul? Kontrollitud
Tähed näitavad külmumisvõimet. 1 täht näitab külmumisvõimet kuni -6 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks jääkuubikute valmistamiseks või varem külmutatud kaupade säilitamiseks kuni kaks nädalat. Värsket toitu ei saa külmutada. 2 tähte näitab külmumisvõimet kuni -12 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks varem külmutatud kaupade säilitamiseks kuni kaheks kuuks. Värsket toitu ei saa külmutada. 3 tärni näitab külmumisvõimet kuni -18 ° C. See muudab sügavkülmiku sobivaks

Sellest oli abi (564)
Kui kaua võtab külmik pärast sisselülitamist seatud temperatuuri saavutamist? Kontrollitud
See sõltub külmiku suurusest, vanusest ja mudelist. Külmkapi seatud temperatuuri saavutamiseks võib kuluda mitu tundi kuni 24 tundi. Protsessi saab kiirendada, kui panna kiiresti riknevad kaubad külmkappi. Külmkapi temperatuuri ei saa õigesti mõõta, tundes seest õhku. Parim viis teada saada, kas külmik on saavutanud seatud temperatuuri, on panna külmikusse klaas vett, kus on termomeeter.

Sellest oli abi (496)
Minu külmkapis on kondensatsioon, miks see nii on? Kontrollitud
Põhjuseid võib olla mitu. Ukse tihend võib olla vigane, võimaldades välisõhku külmikusse. Samuti on võimalik, et külmik ei ole tasane, takistades ukse õiget sulgemist. Teine põhjus on suur erinevus külmiku sees ja väljas, kui ust sageli avatakse.

Sellest oli abi (418)
Kas ma saan külmkappi-sügavkülmikusse sooja toitu või jooke panna? Kontrollitud
Soovitavalt mitte. Teie külmkapi-sügavkülmiku temperatuur tõuseb, mis mõjutab negatiivselt teisi sees olevaid esemeid.

Sellest oli abi (398)
Mis on R-410A? Kontrollitud
R-410A on jahutusaine, mida kasutatakse seadmetes, mis jahutavad kuni 0 ° C, nagu külmikud ja kliimaseadmed. See asendab vanemaid jahutusaineid ega kahjusta osoonikihti.

Sellest oli abi (362)
Minu külmiku-sügavkülmiku kummitihenditel on hallitus, mida ma peaksin tegema? Kontrollitud
Kummist tihendid ei ole tegelikult külmiku-sügavkülmiku sees ja on seetõttu soojemad. See võimaldab bakteritel kasvada ja hallitust tekitada. Selle vältimiseks puhastage kumme regulaarselt.

Sellest oli abi (361)
Mis on Frostmatic? Kontrollitud
Spetsiifilistes AEG -sügavkülmikutes saadaval olev funktsioon FrostMatic võimaldab värskeid tooteid võimalikult kiiresti külmutada. See toimib, aktiveerides ajutiselt maksimaalse külmutusvõimsuse.

Sellest oli abi (31)